Advanced Database Cleaner - Premium 4.0.0 - en to fa_IR translation catalogue (1039 entries)

en:  %d item could not be processed. |  %d items could not be processed.
fa_IR[0]:  %d آیتم پردازش نشد.

en:  (local time)
fa_IR:  (وقت محلی)

en: %1$d day | %1$d days
fa_IR[0]: %1$d روز

en: %1$d hour | %1$d hours
fa_IR[0]: %1$d ساعت

en: %1$d minute | %1$d minutes
fa_IR[0]: %1$d دقیقه

en: %1$d second | %1$d seconds
fa_IR[0]: %1$d ثانیه

en: %1$d/%2$d tasks used
fa_IR: %1$d/%2$d وظیفه استفاده شده

en: %d column(s) in this index
fa_IR: %d ستون در این فهرست

en: %d day | %d days
fa_IR[0]: %d روز

en: %d hour | %d hours
fa_IR[0]: %d ساعت

en: %d min | %d mins
fa_IR[0]: %d دقیقه

en: %d month | %d months
fa_IR[0]: %d ماه

en: %d sec | %d secs
fa_IR[0]: %d ثانیه

en: %d second | %d seconds
fa_IR[0]: %d ثانیه

en: %d selected
fa_IR: %d مورد انتخاب شده

en: %d year | %d years
fa_IR[0]: %d سال

en: %s ago
fa_IR: %s پیش

en: %s big option detected | %s big options detected
fa_IR[0]: %s گزینه بزرگ شناسایی شد

en: %s big post meta detected
fa_IR: %s فراداده نوشته بزرگ شناسایی شد

en: %s big transient detected | %s big transients detected
fa_IR[0]: %s ترانزینت بزرگ شناسایی شد

en: %s big user meta detected
fa_IR: %s فراداده کاربر بزرگ شناسایی شد

en: %s cron job not scanned | %s cron jobs not scanned
fa_IR[0]: %s کار زمان‌بندی شده اسکن نشده

en: %s cron job with no action | %s cron jobs with no action
fa_IR[0]: %s کار زمان‌بندی شده بدون عمل

en: %s duplicated post meta
fa_IR: %s فراداده نوشته تکراری

en: %s duplicated user meta
fa_IR: %s فراداده کاربر تکراری

en: %s expired transient detected | %s expired transients detected
fa_IR[0]: %s ترانزینت منقضی شده شناسایی شد

en: %s non-public post types with many posts
fa_IR: %s انواع نوشته غیرعمومی با نوشته‌های زیاد

en: %s option not scanned | %s options not scanned
fa_IR[0]: %s گزینه اسکن نشده

en: %s post meta not scanned
fa_IR: %s فراداده نوشته اسکن نشده

en: %s post types not scanned
fa_IR: %s انواع نوشته اسکن نشده

en: %s site | %s sites
fa_IR[0]: %s سایت

en: %s table not scanned | %s tables not scanned
fa_IR[0]: %s جدول اسکن نشده

en: %s table to optimize | %s tables to optimize
fa_IR[0]: %s جدول برای بهینه‌سازی

en: %s table to repair | %s tables to repair
fa_IR[0]: %s جدول برای تعمیر

en: %s table with invalid prefix | %s tables with invalid prefix
fa_IR[0]: %s جدول با پیشوند نامعتبر

en: %s transient not scanned | %s transients not scanned
fa_IR[0]: %s گذرای اسکن نشده است

en: %s unused post meta
fa_IR: %s فراداده نوشته استفاده نشده

en: %s unused user meta
fa_IR: %s فراداده کاربر استفاده نشده

en: %s user meta not scanned
fa_IR: %s فراداده کاربر اسکن نشده

en: %s%% of total database size
fa_IR: %s%% از کل حجم پایگاه‌داده

en: 'Keep last' not applicable
fa_IR: «نگه داشتن آخرین‌ها» قابل اجرا نیست

en: (All dates/times are in your local time zone)
fa_IR: (تمام تاریخ‌ها/زمان‌ها به وقت محلی شما هستند)

en: (All dates/times in the logs are shown in your server's time zone)
fa_IR: (تمام تاریخ‌ها/زمان‌ها در گزارش‌ها به وقت سرور شما نمایش داده می‌شوند)

en: (For technical reasons, tasks will be deactivated after import and you will need to activate them again)
fa_IR: (به دلایل فنی، وظایف پس از درون‌ریزی غیرفعال می‌شوند و باید مجدداً آن‌ها را فعال کنید)

en: (Only the current site will be monitored. Activities on child sites will not be tracked).
fa_IR: (فقط سایت فعلی مانیتور می‌شود. فعالیت‌ها در زیرسایت‌ها ردیابی نخواهند شد).

en: (You have %s credits left)
fa_IR: (شما %s اعتبار باقی مانده دارید)

en: (You have used all your credits)
fa_IR: (شما همه اعتبارات خود را استفاده کرده‌اید)

en: (local time)
fa_IR: (وقت محلی)

en: (premium)
fa_IR: (پریمیوم)

en: (to optimize)
fa_IR: (برای بهینه‌سازی)

en: 0 days
fa_IR: 0 روز

en: 1 site
fa_IR: ۱ سایت

en: 19 standard cleanup tools
fa_IR: ۱۹ ابزار پاکسازی استاندارد

en: 30-day money-back guarantee. No questions asked.
fa_IR: ضمانت بازگشت وجه ۳۰ روزه. بدون قید و شرط.

en: 6 data managers
fa_IR: ۶ مدیریت داده

en: 7 dedicated tools for canceled, failed, and completed actions and logs.
fa_IR: ۷ ابزار اختصاصی برای اکشن‌ها و گزارش‌های لغو شده، ناموفق و تکمیل شده.

en: A scan is already in progress. Please reload the page to see the current scan status.
fa_IR: یک اسکن در حال حاضر در حال پیشرفت است. لطفاً برگه‌ را نوسازی نمایید تا وضعیت اسکن فعلی را مشاهده نمایید.

en: A scan is in progress. Please wait until it finishes before performing this action
fa_IR: اسکن در حال انجام است. لطفاً قبل از انجام این عملیات صبر کنید تا پایان یابد

en: A scan is in progress. Please wait until it finishes before performing this action.
fa_IR: اسکن در حال انجام است. لطفاً قبل از انجام این عملیات صبر کنید تا اسکن پایان یابد.

en: Access advanced cleaning options, analytics, and more.
fa_IR: دسترسی به گزینه‌های پاکسازی پیشرفته، آنالیزها و موارد بیشتر.

en: Access comprehensive guides and tutorials
fa_IR: دسترسی به راهنماها و آموزش‌های جامع

en: Action
fa_IR: عملیات

en: Action ID
fa_IR: شناسه اکشن

en: Action Scheduler
fa_IR: زمان‌بند رویدادها (Action Scheduler)

en: Action Scheduler canceled actions
fa_IR: اکشن‌های لغو شده در زمان‌بند رویدادها

en: Action Scheduler canceled logs
fa_IR: گزارش‌های لغو شده در زمان‌بند رویدادها

en: Action Scheduler cleaners
fa_IR: پاک‌کننده‌های زمان‌بند رویدادها

en: Action Scheduler completed actions
fa_IR: اکشن‌های تکمیل شده در زمان‌بند رویدادها

en: Action Scheduler completed logs
fa_IR: گزارش‌های تکمیل شده در زمان‌بند رویدادها

en: Action Scheduler failed actions
fa_IR: اکشن‌های ناموفق در زمان‌بند رویدادها

en: Action Scheduler failed logs
fa_IR: گزارش‌های ناموفق در زمان‌بند رویدادها

en: Action Scheduler orphan logs
fa_IR: گزارش‌های یتیم در زمان‌بند رویدادها

en: Actions to do
fa_IR: عملیات اجرایی

en: Actionscheduler canceled actions
fa_IR: اکشن‌های لغو شده (Action Scheduler)

en: Actionscheduler canceled logs
fa_IR: گزارش‌های لغو شده (Action Scheduler)

en: Actionscheduler completed actions
fa_IR: اکشن‌های تکمیل شده (Action Scheduler)

en: Actionscheduler completed logs
fa_IR: گزارش‌های تکمیل شده (Action Scheduler)

en: Actionscheduler failed actions
fa_IR: اکشن‌های ناموفق (Action Scheduler)

en: Actionscheduler failed logs
fa_IR: گزارش‌های ناموفق (Action Scheduler)

en: Actionscheduler orphan logs
fa_IR: گزارش‌های یتیم (Action Scheduler)

en: Activate license
fa_IR: فعال کردن لایسنس

en: Activate now
fa_IR: فعال‌سازی هم‌اکنون

en: Activation
fa_IR: فعال‌سازی

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active Tasks
fa_IR: وظایف فعال

en: Active plugins
fa_IR: افزونه‌های فعال

en: Activity type
fa_IR: نوع فعالیت

en: Add-ons activity monitor
fa_IR: مانیتور فعالیت افزودنی‌ها

en: Addon name or slug
fa_IR: نام افزونه یا نامک (Slug)

en: Addons activity
fa_IR: فعالیت افزونه‌ها

en: Addons activity enabled
fa_IR: فعالیت افزونه‌ها فعال شد

en: Advanced DB Cleaner Pro V4 is finally here!
fa_IR: Advanced DB Cleaner Pro V4 بالاخره اینجاست!

en: Advanced Database Cleaner - Premium
fa_IR: Advanced Database Cleaner - پریمیوم

en: Advanced filters
fa_IR: فیلترهای پیشرفته

en: Advanced scan settings & CPU control
fa_IR: تنظیمات پیشرفته اسکن و کنترل CPU

en: After a remote scan, see which plugins/themes rely on a given option, table, etc.
fa_IR: پس از اسکن راه دور، ببینید کدام افزونه‌ها/پوسته‌ها به یک گزینه، جدول و غیره وابسته هستند.

en: Agency plan
fa_IR: پلن نمایندگی (Agency)

en: All
fa_IR: همه

en: All cron jobs
fa_IR: همه کرون جاب‌ها

en: All dates/times are in your local time zone
fa_IR: تمام تاریخ‌ها/زمان‌ها به وقت محلی شما هستند

en: All items
fa_IR: همه آیتم‌ها

en: All items cleaned!
fa_IR: تمام آیتم‌ها پاکسازی شدند!

en: All options
fa_IR: همه گزینه‌ها

en: All post meta
fa_IR: همه متای نوشته‌ها

en: All post types
fa_IR: همه انواع نوشته

en: All premium plans include a 30-day money-back guarantee
fa_IR: تمام پلن‌های پریمیوم شامل ضمانت بازگشت وجه ۳۰ روزه هستند

en: All tables
fa_IR: همه جداول

en: All transients
fa_IR: همه داده‌های گذرا

en: All user meta
fa_IR: همه متای کاربران

en: Allow actions on WordPress items?
fa_IR: اجازه دادن به اقدامات روی آیتم‌های وردپرس؟

en: Always show confirmation on dangerous actions
fa_IR: همیشه تأییدیه را برای اقدامات خطرناک نمایش دهید

en: An error has occurred, please try again.
fa_IR: خطایی رخ داد، لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: An error occurred during the remote request. Check the logs for more details.
fa_IR: هنگام درخواست راه دور خطایی رخ داد. گزارش‌ها را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.

en: An error occurred while getting the results from the server. Check the logs for more details
fa_IR: هنگام دریافت نتایج از سرور خطایی رخ داد. گزارش‌ها را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید

en: An error occurred, please try again.
fa_IR: خطایی رخ داد، لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: An error occurred.
fa_IR: خطایی رخ داد.

en: Analytics enabled
fa_IR: تجزیه و تحلیل فعال شد

en: Anonymous function
fa_IR: تابع ناشناس

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply (%1s)
fa_IR: اعمال (%1s)

en: Apply this to all other items (if applicable)
fa_IR: اعمال این مورد بر روی تمام آیتم‌های دیگر (در صورت امکان)

en: Apply to selected (%1s)
fa_IR: اعمال بر روی انتخاب شده‌ها (%1s)

en: Are you sure you want to clear the log?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید گزارش را پاک کنید؟

en: Args
fa_IR: آرگومان‌ها

en: As a lifetime license holder, you'll receive a permanent 50% discount, applied to your first purchase and all future renewals.
fa_IR: به‌عنوان یک دارنده مجوز مادام‌العمر، شما یک تخفیف دائمی ۵۰٪ دریافت خواهید کرد که برای اولین خرید شما و همه تمدیدهای آینده بکارگرفته‌شده است.

en: Assign specific items to the correct plugin/theme when needed.
fa_IR: اختصاص آیتم‌های خاص به افزونه/پوسته صحیح در صورت نیاز.

en: Assign the %d selected item(s) to:
fa_IR: اختصاص %d آیتم انتخاب شده به:

en: At least one menu position must be enabled.
fa_IR: حداقل یک موقعیت منو باید فعال باشد.

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Auto count
fa_IR: شمارش خودکار

en: Auto drafts
fa_IR: پیش‌نویس‌های خودکار

en: Autoload
fa_IR: بارگذاری خودکار

en: Autoload health check
fa_IR: بررسی سلامت بارگذاری خودکار

en: Autoload size is big (%s)
fa_IR: حجم بارگذاری خودکار زیاد است (%s)

en: Autoload size is good (%s)
fa_IR: حجم بارگذاری خودکار خوب است (%s)

en: Autoload warning threshold
fa_IR: آستانه هشدار Autoload

en: Automate routine cleanups exactly when you want them.
fa_IR: خودکارسازی پاکسازی‌های روتین دقیقاً در زمانی که می‌خواهید.

en: Automation
fa_IR: خودکارسازی

en: Automation tasks
fa_IR: وظایف خودکار

en: Available in the premium version.
fa_IR: موجود در نسخه پریمیوم.

en: Awesome!
fa_IR: عالی!

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Basic filters
fa_IR: فیلترهای پایه

en: Belongs to
fa_IR: متعلق به

en: Belongs to WordPress
fa_IR: متعلق به وردپرس

en: Belongs to:
fa_IR: متعلق به:

en: Bulk actions
fa_IR: کارهای دسته‌جمعی

en: Business plan
fa_IR: پلن تجاری (Business)

en: Buy V4 bundled with remote scan
fa_IR: خرید نسخه ۴ همراه با اسکن از راه دور

en: Buy credits
fa_IR: خرید اعتبار

en: Buy credits to use the Remote Scan feature and pay only when you need it. Or simply redeem a credit code if you already have one.
fa_IR: اعتبار بخرید تا از ویژگی اسکن از راه دور استفاده نمایید و فقط زمانی که به آن نیاز دارید پرداخت کنید. یا به سادگی یک کد اعتبار را استفاده نمایید اگر در حال حاضر یکی دارید.

en: By
fa_IR: توسط

en: By starting this scan, you agree to anonymously send the local scan results to our secure remote database to improve your scan accuracy. No personal data is collected.
fa_IR: با شروع این اسکن، شما موافقت می‌کنید که نتایج اسکن محلی را به صورت ناشناس برای بهبود دقت اسکن به دیتابیس امن راه دور ما ارسال کنید. هیچ داده شخصی جمع‌آوری نمی‌شود.

en: CPU pause time
fa_IR: زمان مکث CPU

en: CPU rest time
fa_IR: زمان بقیه CPU

en: CPU work time
fa_IR: زمان کار CPU

en: Calculating...
fa_IR: در حال محاسبه...

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Canceled actions
fa_IR: اکشن‌های لغو شده

en: Canceled logs
fa_IR: گزارش‌های لغو شده

en: Cannot be deleted or edited!
fa_IR: قابل حذف یا ویرایش نیست!

en: Cannot clear the log file content.
fa_IR: نمی‌توان محتوای فایل گزارش را پاک کرد.

en: Check autoloaded options and spot heavy offenders. Then flip autoload on/off as needed.
fa_IR: بررسی گزینه‌های با بارگذاری خودکار و شناسایی موارد سنگین. سپس تغییر وضعیت بارگذاری خودکار در صورت نیاز.

en: Check license status
fa_IR: بررسی وضعیت لایسنس

en: Check setting
fa_IR: بررسی تنظیم

en: Check the logs
fa_IR: بررسی گزارش‌ها

en: Choose the method used for database cleanup operations. SQL offers direct database manipulation, while Native uses WordPress functions.
fa_IR: روشی را برای عملیات پاکسازی پایگاه داده انتخاب کنید. SQL دستکاری مستقیم پایگاه داده را ارائه می‌دهد، در حالی که Native از توابع وردپرس استفاده می‌کند.

en: Clean %d selected items?
fa_IR: پاکسازی %d آیتم انتخاب شده؟

en: Clean all %s?
fa_IR: پاکسازی تمام %s؟

en: Clean up
fa_IR: پاکسازی

en: Cleanup completed successfully!
fa_IR: پاکسازی با موفقیت انجام شد!

en: Cleanup events log for:
fa_IR: گزارش رویدادهای پاکسازی برای:

en: Cleanup method
fa_IR: روش پاکسازی

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear events log anytime you want
fa_IR: پاک کردن گزارش رویدادها هر زمان که بخواهید

en: Clear log
fa_IR: پاک کردن گزارش

en: Clear the log?
fa_IR: پاکسازی گزارش؟

en: Clear these events log?
fa_IR: پاکسازی گزارش این رویدادها؟

en: Cleared successfully!
fa_IR: با موفقیت پاک شد!

en: Close
fa_IR: بستن

en: Collapse sidebar
fa_IR: بستن نوار کناری

en: Collecting PHP files to scan
fa_IR: جمع‌آوری فایل‌های PHP برای اسکن

en: Collecting files
fa_IR: جمع‌آوری فایل‌ها

en: Collecting the PHP files to be scanned. This process may take some time, depending on the number of plugin and theme files you have.
fa_IR: جمع‌آوری فایل‌های PHP برای اسکن. این فرآیند ممکن است بسته به تعداد فایل‌های افزونه و پوسته شما زمان ببرد.

en: Columns
fa_IR: ستون‌ها

en: Comments
fa_IR: دیدگاه‌ها

en: Complete activity timeline
fa_IR: تایم‌لاین کامل فعالیت‌ها

en: Completed actions
fa_IR: اکشن‌های تکمیل شده

en: Completed logs
fa_IR: گزارش‌های تکمیل شده

en: Completed successfully!
fa_IR: با موفقیت انجام شد!

en: Configure performance-related settings for database cleanup operations and optimization.
fa_IR: تنظیمات مربوط به عملکرد را برای عملیات پاکسازی و بهینه‌سازی پایگاه داده پیکربندی کنید.

en: Confirm
fa_IR: تأیید

en: Contact us
fa_IR: تماس با ما

en: Contact us for personalized assistance
fa_IR: تماس با ما برای پشتیبانی شخصی

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Contribute corrections
fa_IR: مشارکت در اصلاحات

en: Convert
fa_IR: تبدیل

en: Convert table to InnoDB?
fa_IR: جدول به InnoDB تبدیل شود؟

en: Convert the table storage engine to InnoDB.
fa_IR: موتور ذخیره‌سازی جدول را به InnoDB تبدیل نمایید.

en: Convert to InnoDB
fa_IR: تبدیل به InnoDB

en: Converting a table to InnoDB will alter its storage engine. Are you sure you want to proceed?
fa_IR: تبدیل یک جدول به InnoDB موتور ذخیره‌سازی آن را تغییر خواهد داد. اطمینان دارید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Count
fa_IR: تعداد

en: Create Statement
fa_IR: دستور ایجاد

en: Create as many automation tasks as you need.
fa_IR: هر تعداد وظیفه خودکار که نیاز دارید ایجاد کنید.

en: Create scheduled tasks
fa_IR: ایجاد وظایف زمان‌بندی شده

en: Create task
fa_IR: ایجاد وظیفه

en: Created successfully!
fa_IR: با موفقیت ایجاد شد!

en: Created:
fa_IR: ایجاد شده:

en: Credit code
fa_IR: کد اعتبار

en: Credits used today:
fa_IR: اعتبار استفاده شده امروز:

en: Cron jobs
fa_IR: کرون جاب‌ها

en: Cross-check your items with a curated cloud database for improved ownership accuracy.
fa_IR: بررسی متقابل آیتم‌ها با یک دیتابیس ابری برای بهبود دقت مالکیت.

en: Current Database Size
fa_IR: اندازه پایگاه‌داده فعلی

en: Custom date range filtering
fa_IR: فیلتر بازه زمانی سفارشی

en: DB analytics
fa_IR: آنالیز دیتابیس

en: DB size (MB)
fa_IR: حجم دیتابیس (MB)

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Daily limit will reset in:
fa_IR: حد روزانه در این زمان بازنشانی خواهد شد:

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Database analytics overview
fa_IR: نمای کلی آنالیز دیتابیس

en: Database rows batches
fa_IR: دسته‌های ردیف دیتابیس

en: Database size
fa_IR: حجم پایگاه داده

en: Database size chart
fa_IR: نمودار حجم دیتابیس

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date (UTC)
fa_IR: تاریخ (UTC)

en: Days
fa_IR: روز

en: Deactivate license
fa_IR: غیرفعال کردن لایسنس

en: Deactivation
fa_IR: غیرفعال‌سازی

en: Defined in:
fa_IR: تعریف شده در:

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete %d item? | Delete %d items?
fa_IR[0]: حذف %d آیتم؟

en: Delete all data from a table without deleting the table itself.
fa_IR: حذف تمام داده‌ها از یک جدول بدون حذف خود جدول.

en: Delete all posts of the selected post types.
fa_IR: همه نوشته‌های انواع نوشته‌های انتخاب‌شده را حذف نمایید.

en: Delete posts
fa_IR: حذف نوشته‌ها

en: Delete task?
fa_IR: حذف وظیفه؟

en: Delete the selected items.
fa_IR: حذف آیتم‌های انتخاب شده.

en: Delete the table with all its data.
fa_IR: حذف جدول به همراه تمام داده‌های آن.

en: Deleted successfully!
fa_IR: با موفقیت حذف شد!

en: Designed for networks, manage cleanup across sites.
fa_IR: طراحی شده برای شبکه‌ها، مدیریت پاکسازی در سراسر سایت‌ها.

en: Detailed tasks events logging
fa_IR: گزارش دقیق رویدادهای وظایف

en: Direct SQL queries
fa_IR: کوئری‌های مستقیم SQL

en: Disable
fa_IR: غیر فعال

en: Disable confirmation on cleanup actions?
fa_IR: تأییدیه را برای اقدامات پاکسازی غیر فعال نمایید؟

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Dismiss
fa_IR: رد کردن

en: Docs
fa_IR: مستندات

en: Don't assign to any category
fa_IR: به هیچ دسته‌ای اختصاص نده

en: Don't forget to make a backup of your database first!
fa_IR: فراموش نکنید که ابتدا یک نسخه پشتیبان (بک‌آپ) از دیتابیس خود بگیرید!

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Done!
fa_IR: انجام شد!

en: Download file
fa_IR: دانلود فایل

en: Duplicated
fa_IR: تکراری

en: Duplicated comment meta
fa_IR: متای دیدگاه تکراری

en: Duplicated commentmeta
fa_IR: متای دیدگاه تکراری

en: Duplicated post meta
fa_IR: متای نوشته تکراری

en: Duplicated postmeta
fa_IR: متای نوشته تکراری

en: Duplicated term meta
fa_IR: متای ترم تکراری

en: Duplicated termmeta
fa_IR: متای ترم تکراری

en: Duplicated user meta
fa_IR: متای کاربر تکراری

en: Duplicated usermeta
fa_IR: متای کاربر تکراری

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit -Belongs to-
fa_IR: ویرایش -متعلق به-

en: Edited:
fa_IR: ویرایش شده:

en: Empty
fa_IR: خالی کردن

en: Empty %d table? | Empty %d tables?
fa_IR[0]: خالی کردن %d جدول؟

en: Empty rows
fa_IR: خالی کردن ردیف‌ها

en: Empty!
fa_IR: خالی!

en: Enable addons activity
fa_IR: فعال‌سازی فعالیت افزودنی‌ها

en: Enable analytics
fa_IR: فعال‌سازی آنالیز

en: Enhancing local scan accuracy via remote server analysis. Each credit enables one request to improve detection of tables, options, and other elements linked to specific plugins and themes.
fa_IR: افزایش دقت اسکن محلی با استفاده از تحلیل سرور دور دست. هر اعتبار یک درخواست را برای بهبود شناسایی جداول، گزینه‌ها و سایر عناصر مرتبط با افزونه‌ها و پوسته‌های ویژه فعال می‌کند.

en: Enter number
fa_IR: وارد کردن عدد

en: Enter your credit code
fa_IR: کد اعتبار خود را وارد نمایید

en: Error!
fa_IR: خطا!

en: Errors log
fa_IR: گزارش خطاها

en: Events log
fa_IR: گزارش رویدادها

en: Events will appear here when the task runs.
fa_IR: رویدادها هنگام اجرای وظیفه در اینجا ظاهر می‌شوند.

en: Every %s
fa_IR: هر %s

en: Exact match
fa_IR: تطابق دقیق

en: Exact match scan
fa_IR: اسکن تطابق دقیق

en: Executed %s
fa_IR: اجرا شده در %s

en: Execution logs for scheduled tasks
fa_IR: گزارش اجرای وظایف زمان‌بندی شده

en: Expand sidebar
fa_IR: باز کردن نوار کناری

en: Expiration date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Expired
fa_IR: منقضی شده

en: Expired at
fa_IR: منقضی شده در

en: Expired transients
fa_IR: داده‌های گذرای منقضی شده

en: Expires at:
fa_IR: منقضی می‌شود در:

en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed actions
fa_IR: اکشن‌های ناموفق

en: Failed logs
fa_IR: گزارش‌های ناموفق

en: Failed to dismiss the notification.
fa_IR: خطا در رد کردن آگاه‌سازی.

en: Failed to get the file content.
fa_IR: دریافت محتوای فایل ناموفق بود.

en: Failed to sync balance.
fa_IR: همگام‌سازی موجودی ناموفق شد.

en: Failed to update balance.
fa_IR: به‌روزرسانی موجودی ناموفق شد.

en: Features
fa_IR: امکانات

en: File content chunks
fa_IR: تکه‌های محتوای پرونده

en: File content chunks (in KB)
fa_IR: تکه‌های محتوای فایل (KB)

en: File line batches
fa_IR: دسته‌های خط فایل

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Filter items by name patterns, metadata, and precise criteria.
fa_IR: فیلتر کردن آیتم‌ها بر اساس الگوهای نام، متا دیتا و معیارهای دقیق.

en: Find answers to common questions
fa_IR: پیدا کردن پاسخ سوالات متداول

en: For any remaining items from the previous step, the scan will attempt to find partial matches for items names.
fa_IR: برای هر آیتم باقی‌مانده از مرحله قبل، اسکن تلاش خواهد کرد تا تطابق جزئی برای نام آیتم‌ها پیدا کند.

en: For technical reasons, all automation tasks imported from the previous version have been paused. Please review your tasks and reactivate those you wish to continue using.
fa_IR: به دلایل فنی، تمامی وظایف خودکار وارد شده از نسخه قبلی متوقف شده‌اند. لطفاً وظایف را بررسی کرده و موارد مورد نیاز را مجدداً فعال کنید.

en: Forced timeouts occurred:
fa_IR: تایم‌آوت‌های اجباری رخ داد:

en: Found in
fa_IR: یافت شده در

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Free Plan
fa_IR: نسخه رایگان

en: Frequency
fa_IR: تناوب

en: Frequency:
fa_IR: تناوب:

[ctx: Friendly date and time format (e.g. December 10, 2025 3:45 PM)]
en: F j, Y g:i A
fa_IR: j F Y g:i A

[ctx: Friendly date format (e.g. December 10, 2025)]
en: F j, Y
fa_IR: j F, Y

en: From
fa_IR: از

en: Full
fa_IR: کامل

en: General cleanup
fa_IR: پاکسازی عمومی

en: Generated on:
fa_IR: تولید شده در:

en: Get expert assistance and early access to new features.
fa_IR: دریافت کمک تخصصی و دسترسی زودهنگام به امکانات جدید.

en: Get help with technical issues, billing ...
fa_IR: دریافت کمک برای مسائل فنی، صورت‌حساب و...

en: Get started by creating your first automated cleaning task.
fa_IR: با ایجاد اولین وظیفه پاکسازی خودکار شروع کنید.

en: Get the full version 4
fa_IR: دریافت نسخه کامل ۴

en: Go to automation
fa_IR: رفتن به بخش خودکارسازی

en: Go to settings
fa_IR: رفتن به تنظیمات

en: Go to settings to activate license
fa_IR: به تنظیمات برای فعال‌سازی مجوز بروید

en: Has action
fa_IR: دارای اکشن

en: Help
fa_IR: راهنما

en: Here are the results of your data import
fa_IR: این نتایج درون‌ریزی داده‌های شماست

en: Hide all
fa_IR: پنهان کردن همه

en: Hide filters
fa_IR: مخفی کردن فیلترها

en: Hide scan process details
fa_IR: مخفی کردن جزئیات فرآیند اسکن

en: Hide/show tabs
fa_IR: مخفی/نمایش تب‌ها

en: Home URL
fa_IR: آدرس خانه

en: Hook
fa_IR: هوک (قلاب)

en: How to get to the full version - 50% OFF forever
fa_IR: چطور به نگارش کامل دسترسی پیدا کنید - 50% تخفیف برای همیشه

en: I already did
fa_IR: قبلاً انجام دادم

en: ID
fa_IR: شناسه

en: If disabled, dangerous actions (like delete and empty) will be executed immediately after you click on the corresponding clean button, without showing a confirmation modal. This could lead to accidental data loss, as you won't have the chance to review your action. We recommend keeping this enabled for safety reasons.
fa_IR: چنانچه غیرفعال شده باشد، اقدامات خطرناک (مانند حذف و خالی کردن) بلافاصله پس از کلیک روی دکمه پاکسازی مربوطه، بدون نمایش یک پنجره تأییدیه، اجرا خواهند شد. این می‌تواند منجر به از دست رفتن تصادفی داده شود، زیرا شما فرصتی برای بررسی اقدام خود نخواهید داشت. پیشنهاد می‌کنیم این گزینه را به دلایل ایمنی فعال نگه دارید.

en: If enabled, the plugin will list every table in your database, including those with invalid prefix, typically belonging to other WordPress installations or unrelated projects. If you're unsure, keep this option disabled.
fa_IR: در صورت فعال‌سازی، افزونه تمام جداول دیتابیس شما را لیست می‌کند، از جمله جداول با پیشوند نامعتبر که معمولاً متعلق به نصب‌های دیگر وردپرس یا پروژه‌های غیرمرتبط هستند. اگر مطمئن نیستید، این گزینه را غیرفعال نگه دارید.

en: If enabled, the plugin will prevent taking dangerous actions (like delete) on items that belong to WordPress core, in order to prevent breaking the site. We recommend keeping this enabled for safety reasons.
fa_IR: چنانچه فعال باشد، افزونه از انجام اقدامات خطرناک (مانند حذف) روی آیتم‌هایی که متعلق به هسته وردپرس هستند، جلوگیری خواهد کرد تا از خراب شدن سایت جلوگیری شود. پیشنهاد می‌کنیم این گزینه را به دلایل ایمنی فعال نگه دارید.

en: If enabled, the plugin will run a daily task to analyze your database and tables locally, so you can view relevant statistics in the plugin dashboard.
fa_IR: در صورت فعال‌سازی، افزونه یک وظیفه روزانه برای آنالیز محلی دیتابیس و جداول شما اجرا می‌کند تا بتوانید آمار مربوطه را در داشبورد افزونه مشاهده کنید.

en: If enabled, the plugin will track the activity of your plugins/themes when they get activated, deactivated or uninstalled. Providing a complete history of your addons activity.
fa_IR: در صورت فعال‌سازی، افزونه فعالیت افزونه‌ها/پوسته‌های شما را هنگام فعال‌سازی، غیرفعال‌سازی یا حذف نصب ردیابی می‌کند و تاریخچه‌ای کامل از فعالیت افزودنی‌ها ارائه می‌دهد.

en: If you disable this, all cleanup actions (like delete and empty) will be executed immediately after you click on the clean button, without showing a confirmation modal. This could lead to accidental data loss, as you won't have the chance to review your action. Are you sure?
fa_IR: اگر این را غیر فعال نمایید، تمام اقدامات پاکسازی (مانند حذف و خالی کردن) بلافاصله پس از کلیک بر روی دکمه پاکسازی، بدون نمایش یک پنجره تأییدیه، اجرا خواهند شد. این می‌تواند منجر به از دست رفتن تصادفی داده‌ها شود، زیرا فرصتی برای بررسی عمل خود نخواهید داشت. اطمینان دارید که؟

en: If you disable this, you will be able to take actions (like delete) on items that belong to WordPress core. This could break your site. Are you sure?
fa_IR: اگر این را غیر فعال کنید، قادر خواهید بود روی آیتم‌هایی که متعلق به هسته وردپرس هستند، اقداماتی (مانند حذف) انجام دهید. این می‌تواند سایت شما را خراب کند. اطمینان دارید که؟

en: If you need more activations, you can upgrade by paying the difference between plans.
fa_IR: اگر به فعال‌سازی‌های بیشتری نیاز دارید، می‌توانید با پرداخت مابه‌التفاوت پلن‌ها ارتقا دهید.

en: Import Keep Last
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات «نگه داشتن آخرین‌ها»

en: Import all your automation tasks and schedules.
fa_IR: تمام وظایف خودکار و زمان‌بندی‌های خود را وارد کنید.

en: Import completed
fa_IR: درون‌ریزی تکمیل شد

en: Import data from previous version
fa_IR: درون‌ریزی داده‌ها از نسخه قبلی

en: Import manual corrections
fa_IR: درون‌ریزی اصلاحات دستی

en: Import tasks
fa_IR: درون‌ریزی وظایف

en: Import your custom manual corrections you made in the previous version
fa_IR: اصلاحات دستی سفارشی خود را که در نسخه قبلی انجام داده‌اید وارد کنید

en: In
fa_IR: در

en: In premium
fa_IR: در پریمیوم

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Inactive plugins
fa_IR: افزونه‌های غیرفعال

en: Index
fa_IR: فهرست

en: Indexes
fa_IR: فهرست‌ها

en: Indicates whether a transient is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
fa_IR: مشخص می‌کند که داده گذرا به صورت خودکار بارگذاری شود یا خیر. مقادیر بارگذاری خودکار: yes, on, auto, auto-on. مقادیر عدم بارگذاری: no, off, auto-off

en: Indicates whether an option is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
fa_IR: مشخص می‌کند که گزینه به صورت خودکار بارگذاری شود یا خیر. مقادیر بارگذاری خودکار: yes, on, auto, auto-on. مقادیر عدم بارگذاری: no, off, auto-off

en: Indicates whether an transient is autoloaded or not. Values to autoload are: yes, on, auto, auto-on. Values to not autoload are: no, off, auto-off
fa_IR: مشخص می‌کند که داده گذرا به صورت خودکار بارگذاری شود یا خیر. مقادیر بارگذاری خودکار: yes, on, auto, auto-on. مقادیر عدم بارگذاری: no, off, auto-off

en: Individual or multiple table selection
fa_IR: انتخاب تکی یا چندگانه جداول

en: Info & logs
fa_IR: اطلاعات و گزارش‌ها

en: Info!
fa_IR: اطلاعات!

en: Info: the remote scan is taking more than expected!
fa_IR: اطلاع: اسکن راه دور بیشتر از حد انتظار طول می‌کشد!

en: Inspect revisions, unused post meta, and other items with full context prior to deletion.
fa_IR: بررسی بازبینی‌ها، متای نوشته استفاده نشده و سایر آیتم‌ها با جزئیات کامل پیش از حذف.

en: Installed
fa_IR: نصب شده

en: Installed on
fa_IR: نصب شده در

en: Interval
fa_IR: بازه زمانی

en: Interval (secs)
fa_IR: بازه (ثانیه)

en: Invalid
fa_IR: نامعتبر

en: Invalid credit code. Please check and try again.
fa_IR: کد اعتبار نامعتبر است. لطفاً بررسی نمایید و دوباره تلاش نمایید.

en: Invalid item ID
fa_IR: شناسه آیتم نامعتبر

en: Invalid license key.
fa_IR: کلید لایسنس نامعتبر است.

en: Invalid or empty system information
fa_IR: اطلاعات سیستم نامعتبر یا خالی است

en: Invalid prefix
fa_IR: پیشوند نامعتبر

en: Invalid table prefix!
fa_IR: پیشوند جدول نامعتبر است!

en: Item name mismatch
fa_IR: عدم تطابق نام آیتم

en: Items
fa_IR: آیتم

en: Items below are duplicate post meta entries. You can safely delete them, as the original entries will be preserved automatically.
fa_IR: آیتم‌های زیر ورودی‌های تکراری متای نوشته هستند. می‌توانید با اطمینان آن‌ها را حذف کنید، زیرا ورودی‌های اصلی به صورت خودکار حفظ خواهند شد.

en: Items below are duplicate user meta entries. You can safely delete them, as the original entries will be preserved automatically.
fa_IR: آیتم‌های زیر ورودی‌های تکراری متای کاربر هستند. می‌توانید با اطمینان آن‌ها را حذف کنید، زیرا ورودی‌های اصلی به صورت خودکار حفظ خواهند شد.

en: Items below are non-public post types with a high number of posts. Only delete them if you are sure they are safe to remove.
fa_IR: موارد زیر انواع نوشته غیرعمومی با تعداد زیادی نوشته هستند. فقط آن‌ها را حذف نمایید چنانچه اطمینان دارید آن‌ها برای حذف ایمن هستند.

en: Items below are unused post meta (linked to missing posts). You can safely delete them.
fa_IR: آیتم‌های زیر متای نوشته استفاده نشده (مرتبط با نوشته‌های گم شده) هستند. می‌توانید با اطمینان آن‌ها را حذف کنید.

en: Items below are unused user meta (linked to missing users). You can safely delete them.
fa_IR: آیتم‌های زیر متای کاربر استفاده نشده (مرتبط با کاربران گم شده) هستند. می‌توانید با اطمینان آن‌ها را حذف کنید.

en: Items below exceed 150KB, which is considered large! Please review them.
fa_IR: آیتم‌های زیر از 150KB تجاوز می‌کنند که بزرگ محسوب می‌شود! لطفاً آن‌ها را بررسی کنید.

en: Items below have invalid prefixes, indicating they likely originate from other WordPress installations or unrelated projects.
fa_IR: آیتم‌های زیر دارای پیشوندهای نامعتبر هستند، که نشان می‌دهد احتمالاً مربوط به نصب‌های دیگر وردپرس یا پروژه‌های غیرمرتبط هستند.

en: Items below have not been scanned yet. Click the button above to scan them and identify their associated plugin or theme.
fa_IR: آیتم‌های زیر هنوز اسکن نشده‌اند. روی دکمه بالا کلیک کنید تا آن‌ها را اسکن کرده و افزونه یا پوسته مرتبط با آن‌ها را شناسایی کنید.

en: Items below seem to be orphaned. However, please ensure you only delete entries you are certain are safe to remove.
fa_IR: آیتم‌های زیر به نظر می‌رسد یتیم هستند. با این حال، لطفاً اطمینان حاصل کنید که فقط ورودی‌هایی را حذف می‌کنید که از ایمن بودن حذف آن‌ها مطمئن هستید.

en: Items per page
fa_IR: آیتم در هر صفحه

en: Items to clean
fa_IR: آیتم‌های پاکسازی

en: Items to clean:
fa_IR: آیتم‌های پاکسازی:

en: Items to scan
fa_IR: آیتم‌های اسکن

en: Items will not be assigned to any plugin/theme and will be marked as 'not scanned'
fa_IR: آیتم‌ها به هیچ افزونه/پوسته‌ای اختصاص داده نمی‌شوند و به عنوان «اسکن نشده» علامت‌گذاری می‌شوند

en: KB
fa_IR: کیلوبایت

en: Keep Last
fa_IR: نگه داشتن آخرین‌ها

en: Keep data from the last X days from being displayed or cleaned. The plugin will only show and clean data older than the number of days or items you specify.
fa_IR: جلوگیری از نمایش یا پاکسازی داده‌های X روز گذشته. افزونه فقط داده‌هایی را نشان می‌دهد و پاک می‌کند که قدیمی‌تر از تعداد روزها یا آیتم‌های مشخص شده توسط شما باشند.

en: Keep last
fa_IR: نگه داشتن آخرین‌ها

en: Keep the last N items per post or entity and delete the rest.
fa_IR: نگه داشتن N آیتم آخر برای هر نوشته یا موجودیت و حذف بقیه.

en: Keep the last X items for each parent (e.g., the last 5 revisions per post). If an item has no parent, keep the last X items globally.
fa_IR: نگه داشتن X آیتم آخر برای هر والد (مثلاً ۵ بازبینی آخر برای هر نوشته). اگر آیتم والدی ندارد، X آیتم آخر به صورت کلی حفظ شوند.

en: Keep the latest items per day and delete older ones.
fa_IR: نگه داشتن جدیدترین آیتم‌ها بر اساس روز و حذف قدیمی‌ترها.

en: Known plugins using this item
fa_IR: افزونه‌های شناخته شده استفاده کننده از این آیتم

en: Known themes using this item
fa_IR: پوسته‌های شناخته شده استفاده کننده از این آیتم

en: Language
fa_IR: زبان

en: Last 30 days
fa_IR: ۳۰ روز گذشته

en: Last 7 days
fa_IR: ۷ روز گذشته

en: Last 90 days
fa_IR: ۹۰ روز گذشته

en: Last analytics execution failed on:
fa_IR: آخرین اجرای آنالیز ناموفق بود در:

en: Last analytics execution was successful on:
fa_IR: آخرین اجرای آنالیز موفق بود در:

en: Last failed addons activity execution
fa_IR: آخرین اجرای ناموفق فعالیت افزونه‌ها

en: Last failed analytics execution
fa_IR: آخرین اجرای ناموفق تجزیه و تحلیل

en: Last info refresh:
fa_IR: آخرین به‌روزرسانی اطلاعات:

en: Last run:
fa_IR: آخرین اجرا:

en: Last successful addons activity execution
fa_IR: آخرین اجرای موفق فعالیت افزونه‌ها

en: Last successful analytics execution
fa_IR: آخرین اجرای موفق تجزیه و تحلیل

en: Learn more about Premium features
fa_IR: بیشتر درباره امکانات پریمیوم بدانید

en: Left sidebar menu
fa_IR: منوی نوار کناری

en: Less accurate
fa_IR: دقت کمتر

en: License
fa_IR: لایسنس

en: License activated successfully.
fa_IR: لایسنس با موفقیت فعال شد.

en: License check completed.
fa_IR: بررسی لایسنس تکمیل شد.

en: License deactivated successfully.
fa_IR: لایسنس با موفقیت غیرفعال شد.

[ctx: License expiration date format (e.g. December 10, 2025)]
en: F j, Y
fa_IR: j F, Y

en: License expiry/renewal
fa_IR: انقضا/تمدید لایسنس

en: License key
fa_IR: کلید لایسنس

en: License plan
fa_IR: پلن لایسنس

en: License status
fa_IR: وضعیت لایسنس

en: Lifetime
fa_IR: مادام‌العمر

en: Limited
fa_IR: محدود

en: Loading ...
fa_IR: بارگذاری ...

en: Loading data...
fa_IR: در حال بارگذاری داده‌ها...

en: Loading settings...
fa_IR: بارگذاری تنظیمات...

en: Local & remote scan
fa_IR: اسکن محلی و راه دور

en: Local scan
fa_IR: اسکن محلی

en: Local scan only
fa_IR: فقط اسکن محلی

en: Local time
fa_IR: وقت محلی

en: Log ID
fa_IR: شناسه گزارش

en: Log date (UTC)
fa_IR: تاریخ گزارش (UTC)

en: Lost space
fa_IR: فضای اشغال شده

en: Manage and deeply clean Tables, Options, Post Meta, User Meta, Transients, and Cron Jobs.
fa_IR: مدیریت و پاکسازی عمیق جداول، گزینه‌ها، متای نوشته، متای کاربر، داده‌های گذرا و کرون جاب‌ها.

en: Manage your license from this section.
fa_IR: لایسنس خود را از این بخش مدیریت کنید.

en: Manual corrections
fa_IR: اصلاحات دستی

en: Many Premium Features
fa_IR: امکانات پریمیوم فراوان

en: Max execution time
fa_IR: حداکثر زمان اجرا

en: Max retries reached
fa_IR: حداکثر تلاش مجدد انجام شد

en: Maybe Later
fa_IR: شاید بعداً

en: Memory Limit
fa_IR: محدودیت حافظه (Memory Limit)

en: Memory limit
fa_IR: محدودیت حافظه

en: Menu placement
fa_IR: محل قرارگیری منو

en: Message
fa_IR: پیام

en: Meta / relations
fa_IR: متا / روابط

en: Meta key
fa_IR: کلید متا (Meta key)

en: Meta value
fa_IR: مقدار متا

en: Monitor per-table size and row count trends to spot issues early.
fa_IR: نظارت بر روند حجم و تعداد ردیف‌های هر جدول برای شناسایی زودهنگام مشکلات.

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: More accurate
fa_IR: دقیق‌تر

en: More info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Multisite
fa_IR: چند سایته (Multisite)

en: Multisite support
fa_IR: پشتیبانی از چند سایته (Multisite)

en: Multisite: filter by site
fa_IR: چند سایته: فیلتر بر اساس سایت

en: Must-use plugins
fa_IR: افزونه‌های ضروری (Must-use)

en: My account
fa_IR: حساب من

en: MySQL version
fa_IR: نسخه MySQL

en: N/A
fa_IR: نامشخص

en: Name
fa_IR: نام

en: Name & start date are required
fa_IR: نام و تاریخ شروع الزامی است

en: Name not found!
fa_IR: نام پیدا نشد!

en: Name:
fa_IR: نام:

en: Native WP functions
fa_IR: توابع بومی وردپرس

en: Network active plugins
fa_IR: افزونه‌های فعال در شبکه

en: Network admin menu
fa_IR: منوی مدیریت شبکه

en: Never expires
fa_IR: هرگز منقضی نمی‌شود

en: New automated task
fa_IR: وظیفه خودکار جدید

en: Next run
fa_IR: اجرای بعدی

en: Next run:
fa_IR: اجرای بعدی:

en: No
fa_IR: خیر

en: No action selected!
fa_IR: هیچ عملیاتی انتخاب نشده!

en: No activity found for the applied filters. Try different filters.
fa_IR: هیچ فعالیتی برای فیلترهای اعمال شده یافت نشد. فیلترهای دیگری را امتحان کنید.

en: No activity found!
fa_IR: هیچ فعالیتی یافت نشد!

en: No columns found.
fa_IR: ستونی یافت نشد.

en: No create statement available.
fa_IR: دستور ایجاد دردسترس نیست.

en: No credits found associated with your license.
fa_IR: اعتباری مرتبط با مجوز شما یافت نشد.

en: No credits found for your Pro license. Please buy or redeem credits to use the remote scan feature.
fa_IR: هیچ اعتباری برای مجوز حرفه‌ای شما یافت نشد. لطفاً برای استفاده از قابلیت اسکن دور دست (remote)، اعتبار بخرید یا بازخرید کنید.

en: No data available
fa_IR: داده‌ای موجود نیست

en: No data available!
fa_IR: داده‌ای موجود نیست!

en: No data found
fa_IR: هیچ داده‌ای یافت نشد

en: No data found.
fa_IR: داده‌ای یافت نشد.

en: No data to import. You can uninstall the previous version(s)
fa_IR: داده‌ای برای درون‌ریزی وجود ندارد. می‌توانید نسخه‌های قبلی را حذف کنید

en: No events recorded
fa_IR: هیچ رویدادی ثبت نشده است

en: No indexes found.
fa_IR: فهرستی یافت نشد.

en: No items are kept with this configuration.
fa_IR: با این پیکربندی هیچ آیتمی نگه داشته نمی‌شود.

en: No items selected!
fa_IR: هیچ آیتمی انتخاب نشده!

en: No license key found to check.
fa_IR: هیچ کلید لایسنسی برای بررسی یافت نشد.

en: No operations selected yet
fa_IR: هنوز عملیاتی انتخاب نشده است

en: No remote scan credits available. Buy or redeem credits to use remote scan.
fa_IR: اعتبار اسکن از راه دور دردسترس نیست. برای استفاده از اسکن از راه دور، اعتبار بخرید یا بازخرید نمایید.

en: No status data available.
fa_IR: داده وضعیتی دردسترس نیست.

en: No structure data available.
fa_IR: داده ساختاری دردسترس نیست.

en: No tables match your search.
fa_IR: هیچ جدولی با جستجوی شما مطابقت ندارد.

en: No tasks found!
fa_IR: هیچ وظیفه‌ای یافت نشد!

en: No, not good enough
fa_IR: نه، به اندازه کافی خوب نیست

en: Non-public
fa_IR: غیرعمومی

en: Not installed
fa_IR: نصب نشده

en: Not scanned
fa_IR: اسکن نشده

en: Not scanned yet!
fa_IR: هنوز اسکن نشده!

en: Not supported
fa_IR: پشتیبانی نمی‌شود

en: Not supported!
fa_IR: پشتیبانی نمی‌شود!

en: Note:
fa_IR: توجه:

en: Note: Analytics data is refreshed every 24 hours.
fa_IR: توجه: داده‌های آنالیز هر ۲۴ ساعت به‌روزرسانی می‌شوند.

en: OK
fa_IR: باشه

en: Object ID
fa_IR: شناسه شیء

en: Ok, you deserved it
fa_IR: باشه، حق شماست

en: Once
fa_IR: یک‌بار

en: Once cleaned, this action cannot be undone!
fa_IR: پس از پاکسازی، این عملیات قابل بازگشت نیست!

en: Once daily
fa_IR: یک بار در روز

en: Once deleted, this action cannot be undone!
fa_IR: پس از حذف، این عملیات قابل بازگشت نیست!

en: Once emptied, this action cannot be undone!
fa_IR: پس از خالی کردن، این عملیات قابل بازگشت نیست!

en: Once hourly
fa_IR: یک بار در ساعت

en: Once monthly
fa_IR: یک بار در ماه

en: Once weekly
fa_IR: یک بار در هفته

en: Once you activate, deactivate or uninstall addons, they will appear here.
fa_IR: هنگامی که افزونه‌ها را فعال، غیرفعال یا حذف کنید، در اینجا ظاهر می‌شوند.

en: Optimize
fa_IR: بهینه‌سازی

en: Optimize tables
fa_IR: بهینه‌سازی جداول

en: Option name
fa_IR: نام گزینه

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Orphan
fa_IR: یتیم

en: Orphan logs
fa_IR: گزارش‌های یتیم

en: Orphans
fa_IR: یتیم‌ها

en: Other settings
fa_IR: سایر تنظیمات

en: Other settings to configure the plugin behavior.
fa_IR: سایر تنظیمات برای پیکربندی رفتار افزونه.

en: Overhead
fa_IR: سربار (Overhead)

en: Override manual corrections?
fa_IR: نادیده گرفتن اصلاحات دستی؟

en: Overview
fa_IR: نمای کلی

en: PHP version
fa_IR: نسخه PHP

en: Parent theme
fa_IR: پوسته مادر

en: Partial match
fa_IR: تطابق جزئی

en: Partial match scan
fa_IR: اسکن تطابق جزئی

en: Partially successful
fa_IR: تا حدی موفق

en: Paused
fa_IR: متوقف شده

en: Paused Tasks
fa_IR: وظایف متوقف شده

en: Performance settings
fa_IR: تنظیمات عملکرد

en: Pingbacks
fa_IR: پینگ‌بک‌ها

en: Places the plugin menu on the left side of your WP Admin
fa_IR: منوی افزونه را در نوار کناری مدیریت وردپرس قرار می‌دهد

en: Places the plugin menu on the left side of your WP Network Admin.
fa_IR: منوی افزونه را در سمت راست مدیریت شبکه وردپرس قرار می‌دهد.

en: Places the plugin menu under the WP Tools menu
fa_IR: منوی افزونه را زیر منوی ابزارهای وردپرس قرار می‌دهد

en: Please activate your license key to receive plugin updates.
fa_IR: لطفاً برای دریافت به‌روزرسانی‌ها، لایسنس خود را فعال کنید.

en: Please activate your plugin license first to perform a remote scan.
fa_IR: لطفاً ابتدا مجوز افزونه خود را فعال نمایید تا یک اسکن دور دست انجام دهید.

en: Please enter a credit code.
fa_IR: لطفاً یک کد اعتبار وارد نمایید.

en: Please enter a valid number
fa_IR: لطفاً یک عدد معتبر وارد کنید

en: Please select a table!
fa_IR: لطفاً یک جدول انتخاب کنید!

en: Please select an action to apply!
fa_IR: لطفاً یک عملیات برای اعمال انتخاب کنید!

en: Please select at least one item to apply the action!
fa_IR: لطفاً حداقل یک آیتم برای اعمال عملیات انتخاب کنید!

en: Please select valid start and end dates.
fa_IR: لطفاً تاریخ شروع و پایان معتبر انتخاب کنید.

en: Please upgrade WordPress to %s or higher to use the plugin without issues.
fa_IR: لطفاً برای استفاده بدون مشکل از افزونه، وردپرس خود را به نسخه %s یا بالاتر ارتقا دهید.

en: Please upgrade your PHP to %s or higher to use the plugin without issues.
fa_IR: لطفاً برای استفاده بدون مشکل از افزونه، PHP خود را به نسخه %s یا بالاتر ارتقا دهید.

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Plugins cron jobs
fa_IR: کرون جاب‌های افزونه‌ها

en: Plugins items
fa_IR: آیتم‌های افزونه‌ها

en: Plugins meta
fa_IR: متای افزونه‌ها

en: Plugins options
fa_IR: گزینه‌های افزونه‌ها

en: Plugins post types
fa_IR: انواع نوشته افزونه‌ها

en: Plugins tables
fa_IR: جداول افزونه‌ها

en: Plugins transients
fa_IR: داده‌های گذرای افزونه‌ها

en: Post ID
fa_IR: شناسه نوشته

en: Post Max Size
fa_IR: حداکثر حجم ارسال (Post)

en: Post meta
fa_IR: متای نوشته

en: Post type
fa_IR: نوع نوشته

en: Post type:
fa_IR: نوع نوشته:

en: Post types
fa_IR: انواع نوشته

en: Posts
fa_IR: نوشته‌ها

en: Posts count
fa_IR: تعداد نوشته‌ها

en: Posts count >
fa_IR: تعداد نوشته‌ها >

en: Pre-sale Question
fa_IR: سوالات پیش از خرید

en: Prefix status
fa_IR: وضعیت پیشوند

en: Premium
fa_IR: پریمیوم

en: Premium Features Selected
fa_IR: امکانات پریمیوم انتخاب شده

en: Premium items (won't be cleaned)
fa_IR: آیتم‌های پریمیوم (پاکسازی نمی‌شوند)

en: Premium only
fa_IR: فقط پریمیوم

en: Preparing items to scan
fa_IR: آماده‌سازی آیتم‌ها برای اسکن

en: Preparing local scan results
fa_IR: آماده‌سازی نتایج اسکن محلی

en: Preserve items from the last X days from being cleaned.
fa_IR: محافظت از آیتم‌های X روز گذشته در برابر پاکسازی.

en: Preserve your -Keep Last- settings and configurations
fa_IR: تنظیمات و پیکربندی‌های «نگه داشتن آخرین‌ها» را حفظ کنید

en: Prevent taking action on WordPress items
fa_IR: جلوگیری از انجام اقدام روی آیتم‌های وردپرس

en: Preview before you clean
fa_IR: پیش‌نمایش قبل از پاکسازی

en: Primary key
fa_IR: کلید اصلی

en: Priority Support
fa_IR: پشتیبانی اولویت‌دار

en: Priority email support
fa_IR: پشتیبانی ایمیلی اولویت‌دار

en: Priority support
fa_IR: پشتیبانی اولویت‌دار

en: Pro - lifetime
fa_IR: حرفه‌ای - مادام‌العمر

en: Pro-lifetime
fa_IR: حرفه‌ای-مادام‌العمر

en: Proceed
fa_IR: ادامه

en: Processing ...
fa_IR: در حال پردازش ...

en: Processing, please wait...
fa_IR: در حال پردازش، لطفاً صبر کنید...

en: Property
fa_IR: ویژگی

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Quick ranges
fa_IR: بازه‌های سریع

en: Quickly locate items to clean, optimize, or manage with preset filters.
fa_IR: یافتن سریع آیتم‌ها برای پاکسازی، بهینه‌سازی یا مدیریت با فیلترهای از پیش تنظیم شده.

en: Raw data
fa_IR: داده‌های خام

en: Read more
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Recommended
fa_IR: پیشنهادی

en: Redeem
fa_IR: استفاده

en: Redeem credit code
fa_IR: استفاده از کد اعتبار

en: Redeeming...
fa_IR: در حال استفاده...

en: Reduce CPU usage
fa_IR: کاهش مصرف CPU

en: Refresh
fa_IR: به‌روزرسانی

en: Refresh analytics
fa_IR: به‌روزرسانی آنالیز

en: Refresh credits info
fa_IR: بازخوانی اطلاعات اعتبار

en: Refresh data
fa_IR: به‌روزرسانی داده‌ها

en: Refresh info
fa_IR: به‌روزرسانی اطلاعات

en: Refresh the statistics for the selected tables.
fa_IR: آمار جداول انتخاب‌شده را به‌روزرسانی نمایید.

en: Refreshing ..
fa_IR: در حال به‌روزرسانی ..

en: Refreshing...
fa_IR: در حال به‌روزرسانی...

en: Regex scan (skipped)
fa_IR: اسکن Regex (رد شد)

en: Remind me in a week
fa_IR: یک هفته دیگر به من یادآوری کن

en: Remind me later
fa_IR: بعداً یادآوری کن

en: Remote Scan Credits
fa_IR: اعتبارات اسکن از راه دور

en: Remote Scan Credits:
fa_IR: اعتبارات اسکن از راه دور:

en: Remote SmartScan™
fa_IR: اسکن هوشمند راه دور (SmartScan™)

en: Remote scan
fa_IR: اسکن راه دور

en: Remote scan credits
fa_IR: اعتبار اسکن راه دور

en: Remote scan daily limit reached. Wait for reset or upgrade for higher limits.
fa_IR: حد روزانه اسکن از راه دور رسید. برای بازنشانی صبر نمایید یا برای حدود بالاتر ارتقا دهید.

en: Repair
fa_IR: تعمیر

en: Repair a possibly corrupted table (for certain storage engines only).
fa_IR: تعمیر جدولی که احتمالاً خراب شده است (فقط برای موتورهای ذخیره‌سازی خاص).

en: Repair tables
fa_IR: تعمیر جداول

en: Request failed
fa_IR: درخواست ناموفق بود

en: Requesting remote scan
fa_IR: درخواست اسکن راه دور

en: Reset filters
fa_IR: بازنشانی فیلترها

en: Retention by count
fa_IR: نگهداری بر اساس تعداد

en: Retention by date
fa_IR: نگهداری بر اساس تاریخ

en: Retry
fa_IR: تلاش دوباره

en: Retry sending the request
fa_IR: تلاش مجدد ارسال درخواست

en: Retrying...
fa_IR: تلاش مجدد...

en: Revisions
fa_IR: بازبینی‌ها

en: Revisions, Auto drafts, unused postmeta, unused usermeta, expired transients, and more.
fa_IR: بازبینی‌ها، پیش‌نویس‌های خودکار، متای نوشته استفاده نشده، متای کاربر استفاده نشده، داده‌های گذرای منقضی شده و موارد دیگر.

en: Rows
fa_IR: ردیف‌ها

en: Run cleanup
fa_IR: اجرای پاکسازی

en: Run selected cleanups
fa_IR: اجرای پاکسازی‌های انتخاب شده

en: Running now
fa_IR: در حال اجرا

en: Runs in %s
fa_IR: اجرا می‌شود در %s

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Saving...
fa_IR: در حال ذخیره...

en: Scan
fa_IR: اسکن

en: Scan completed
fa_IR: اسکن تکمیل شد

en: Scan details
fa_IR: جزئیات اسکن

en: Scan in progress
fa_IR: اسکن در حال انجام

en: Scan max execution time
fa_IR: حداکثر زمان اجرای اسکن

en: Scan options, tables, post meta, and more to identify their plugin/theme owners and detect orphans.
fa_IR: اسکن گزینه‌ها، جداول، متای نوشته و موارد دیگر برای شناسایی افزونه/پوسته مالک آن‌ها و تشخیص موارد یتیم.

en: Scan progress
fa_IR: پیشرفت اسکن

en: Scan settings
fa_IR: تنظیمات اسکن

en: Scan started
fa_IR: اسکن شروع شد

en: Scan stopped
fa_IR: اسکن متوقف شد

en: Scan timeout occurred!
fa_IR: تایم‌آوت اسکن رخ داد!

en: Scan type
fa_IR: نوع اسکن

en: Scheduled at (UTC)
fa_IR: زمان‌بندی شده در (UTC)

en: Search and filter activities
fa_IR: جستجو و فیلتر فعالیت‌ها

en: Search for
fa_IR: جستجو برای

en: Search in
fa_IR: جستجو در

en: Search...
fa_IR: جستجو...

en: Security check failed! Invalid nonce.
fa_IR: بررسی امنیتی ناموفق بود! شناسه امنیتی (Nonce) نامعتبر است.

en: See exactly tables added/deleted
fa_IR: مشاهده دقیق جداول اضافه/حذف شده

en: See what was cleaned and when
fa_IR: ببینید چه چیزی و چه زمانی پاک شده است

en: See when an addon was activated or removed
fa_IR: مشاهده زمان فعال‌سازی یا حذف افزونه

en: See when plugins are activated, deactivated, or uninstalled, then filter the timeline.
fa_IR: مشاهده زمان فعال‌سازی، غیرفعال‌سازی یا حذف افزونه‌ها و فیلتر کردن تایم‌لاین.

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select a plugin
fa_IR: انتخاب یک افزونه

en: Select a theme
fa_IR: انتخاب یک پوسته

en: Select actions to do
fa_IR: انتخاب عملیات

en: Select items to clean
fa_IR: آیتم‌های پاکسازی را انتخاب کنید

en: Select items…
fa_IR: انتخاب آیتم‌ها...

en: Select one or more tables to view analytics.
fa_IR: برای مشاهده آنالیز، یک یا چند جدول انتخاب کنید.

en: Select tables ...
fa_IR: انتخاب جداول ...

en: Select the items you want to import or actions to perform
fa_IR: آیتم‌هایی که می‌خواهید درون‌ریزی کنید یا عملیات مورد نظر را انتخاب کنید

en: Select the scan configuration
fa_IR: انتخاب پیکربندی اسکن

en: Select where to display the plugin menu.
fa_IR: محل نمایش منوی افزونه را انتخاب کنید.

en: Select which tabs to hide or show in the plugin menu.
fa_IR: انتخاب کنید کدام تب‌ها در منوی افزونه مخفی یا نمایش داده شوند.

en: Selected
fa_IR: انتخاب شده

en: Send this correction anonymously to the plugin server?
fa_IR: این اصلاحیه به صورت ناشناس به سرور افزونه ارسال شود؟

en: Server
fa_IR: سرور

en: Server is under maintenance. Please retry again after few minutes
fa_IR: سرور تحت تعمیر و نگهداری است. لطفاً بعد از چند دقیقه دوباره تلاش کنید

en: Set autoload to No
fa_IR: تنظیم بارگذاری خودکار روی خیر

en: Set autoload to Yes
fa_IR: تنظیم بارگذاری خودکار روی بله

en: Setting autoload to No can improve the performance of your website by reducing the number of options loaded on each page.
fa_IR: تنظیم بارگذاری خودکار روی خیر می‌تواند با کاهش تعداد گزینه‌های بارگذاری شده در هر صفحه، عملکرد وب‌سایت شما را بهبود بخشد.

en: Setting autoload to No can improve the performance of your website by reducing the number of transients loaded on each page.
fa_IR: تنظیم بارگذاری خودکار روی خیر می‌تواند با کاهش تعداد داده‌های گذرای بارگذاری شده در هر صفحه، عملکرد وب‌سایت شما را بهبود بخشد.

en: Setting autoload to Yes can decrease the performance of your website if you have a lot of options set to autoload.
fa_IR: تنظیم بارگذاری خودکار روی بله، اگر گزینه‌های زیادی داشته باشید، می‌تواند عملکرد وب‌سایت شما را کاهش دهد.

en: Setting autoload to Yes can decrease the performance of your website if you have a lot of transients set to autoload.
fa_IR: تنظیم بارگذاری خودکار روی بله، اگر داده‌های گذرای زیادی داشته باشید، می‌تواند عملکرد وب‌سایت شما را کاهش دهد.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Show all
fa_IR: نمایش همه

en: Show balance
fa_IR: نمایش موجودی

en: Show filters
fa_IR: نمایش فیلترها

en: Show formatted value
fa_IR: نمایش مقدار فرمت شده

en: Show manual corrections only
fa_IR: فقط نمایش اصلاحات دستی

en: Show original value
fa_IR: نمایش مقدار اصلی

en: Show tables with invalid prefix
fa_IR: نمایش جداول با پیشوند نامعتبر

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site URL
fa_IR: آدرس سایت

en: Site inactive
fa_IR: سایت غیرفعال

en: Sites
fa_IR: سایت‌ها

en: Size
fa_IR: حجم

en: Size big than
fa_IR: حجم بزرگتر از

en: Skip the queue and get help from the developers faster.
fa_IR: از صف عبور کنید و سریع‌تر از توسعه‌دهندگان کمک بگیرید.

en: Some cron jobs were deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از وظایف زمان‌بندی‌شده با موفقیت حذف شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some items were updated successfully; others were skipped because they belong to WordPress core or Advanced Database Cleaner plugin and cannot be categorized manually.
fa_IR: برخی از آیتم‌ها با موفقیت به‌روزرسانی شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس یا افزونه Advanced Database Cleaner تعلق دارند و نمی‌توانند دستی دسته‌بندی شوند.

en: Some options were deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از گزینه‌ها با موفقیت حذف شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some options were updated successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از گزینه‌ها با موفقیت به‌روزرسانی شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some post meta was deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از متاهای پست با موفقیت حذف شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some post types were purged successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از انواع نوشته‌ها با موفقیت پاکسازی شدند؛ بقیه نادیده گرفته شدند زیرا آن‌ها به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some tables were deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از جداول با موفقیت حذف شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some tables were emptied successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از جداول با موفقیت خالی شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some transients were deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از تراکنش‌ها با موفقیت حذف شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some transients were updated successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از تراکنش‌ها با موفقیت به‌روزرسانی شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Some user meta was deleted successfully; others were skipped because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: برخی از متاهای کاربر با موفقیت حذف شدند؛ دیگران نادیده گرفته شدند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: Spam comments
fa_IR: دیدگاه‌های هرزنامه

en: Specifies the duration (in milliseconds) for which the plugin can utilize the CPU before pausing. Try decreasing this value if you notice performance issues during scans, especially on shared hosting environments.
fa_IR: مدت زمانی (به میلی‌ثانیه) که افزونه می‌تواند قبل از مکث از CPU استفاده کند را مشخص می‌کند. اگر در حین اسکن متوجه مشکلات عملکرد شدید، به خصوص در هاست‌های اشتراکی، سعی کنید این مقدار را کاهش دهید.

en: Specifies the duration (in milliseconds) for which the plugin pauses to allow other processes to utilize the CPU. Try increasing this value if you notice performance issues during scans, especially on shared hosting environments.
fa_IR: مدت زمانی (به میلی‌ثانیه) که افزونه مکث می‌کند تا به سایر فرآیندها اجازه استفاده از CPU را بدهد. اگر در حین اسکن متوجه مشکلات عملکرد شدید، به خصوص در هاست‌های اشتراکی، سعی کنید این مقدار را افزایش دهید.

en: Specifies the maximum execution time for scan operations in seconds. Adjusting this value can help prevent long-running scans from causing timeout issues. Default is 0, which means the plugin will decide the best value.
fa_IR: حداکثر زمان اجرا برای عملیات اسکن را بر حسب ثانیه مشخص می‌کند. تنظیم این مقدار می‌تواند به جلوگیری از مشکلات تایم‌آوت در اسکن‌های طولانی کمک کند. پیش‌فرض 0 است، به این معنی که افزونه بهترین مقدار را تصمیم می‌گیرد.

en: Specifies the number of lines to process in each batch when reading files. Adjusting this value can help optimize performance and memory usage.
fa_IR: تعداد خطوط برای پردازش در هر دسته هنگام خواندن فایل‌ها را مشخص می‌کند. تنظیم این مقدار می‌تواند به بهینه‌سازی عملکرد و استفاده از حافظه کمک کند.

en: Specifies the number of rows to process in each batch when reading database tables. Reducing this value can help optimize performance and memory usage when dealing with large tables.
fa_IR: تعداد ردیف‌هایی را که در هر دسته هنگام خواندن جداول پایگاه داده پردازش می‌شوند، مشخص می‌کند. کاهش این مقدار می‌تواند به بهینه‌سازی عملکرد و مصرف حافظه هنگام کار با جداول بزرگ کمک کند.

en: Specifies the size (in kilobytes) of the content chunk read from a file in each iteration. Reducing this value may help prevent memory issues when processing large files.
fa_IR: اندازه (به کیلوبایت) تکه محتوایی که در هر تکرار از یک فایل خوانده می‌شود را مشخص می‌کند. کاهش این مقدار ممکن است به جلوگیری از مشکلات حافظه هنگام پردازش فایل‌های بزرگ کمک کند.

en: Standard plan
fa_IR: پلن استاندارد (Standard)

en: Start a scan for cron jobs
fa_IR: شروع اسکن برای کرون جاب‌ها

en: Start a scan for options
fa_IR: شروع اسکن برای گزینه‌ها

en: Start a scan for post meta
fa_IR: شروع اسکن برای متای نوشته‌ها

en: Start a scan for post types
fa_IR: شروع اسکن برای انواع نوشته

en: Start a scan for tables
fa_IR: شروع اسکن برای جداول

en: Start a scan for transients
fa_IR: شروع اسکن برای داده‌های گذرا

en: Start a scan for user meta
fa_IR: شروع اسکن برای متای کاربران

en: Start date cannot be after end date.
fa_IR: تاریخ شروع نمی‌تواند بعد از تاریخ پایان باشد.

en: Start date:
fa_IR: تاریخ شروع:

en: Start the scan
fa_IR: شروع اسکن

en: Start time
fa_IR: زمان شروع

en: Starter plan
fa_IR: پلن شروع (Starter)

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Step 1
fa_IR: مرحله ۱

en: Step 2
fa_IR: مرحله ۲

en: Step 3
fa_IR: مرحله ۳

en: Step 4
fa_IR: مرحله ۴

en: Stop the scan
fa_IR: توقف اسکن

en: Stopping scan...
fa_IR: در حال توقف اسکن...

en: Submenu under tools
fa_IR: زیرمنو در بخش ابزارها

en: Submit your verified corrections to improve global scan accuracy.
fa_IR: ارسال اصلاحات تأیید شده خود برای بهبود دقت اسکن جهانی.

en: Success!
fa_IR: موفقیت‌آمیز!

en: Successful
fa_IR: موفق

en: Successfully saved!
fa_IR: با موفقیت ذخیره شد!

en: Summary
fa_IR: خلاصه

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Supported
fa_IR: پشتیبانی می‌شود

en: Synchronize balance
fa_IR: همگام‌سازی موجودی

en: Synchronizing your balance...
fa_IR: در حال همگام‌سازی موجودی شما...

en: System info
fa_IR: اطلاعات سیستم

en: Table Rows
fa_IR: ردیف‌های جدول

en: Table Status
fa_IR: وضعیت جدول

en: Table Structure
fa_IR: ساختار جدول

en: Table name
fa_IR: نام جدول

en: Table size
fa_IR: حجم جدول

en: Table status
fa_IR: وضعیت جدول

en: Table:
fa_IR: جدول:

en: Tables
fa_IR: جداول

en: Tables added
fa_IR: جداول اضافه شده

en: Tables added on:
fa_IR: جداول اضافه شده در:

en: Tables analytics
fa_IR: آنالیز جداول

en: Tables count
fa_IR: تعداد جداول

en: Tables count chart
fa_IR: نمودار تعداد جداول

en: Tables deleted
fa_IR: جداول حذف شده

en: Tables deleted on:
fa_IR: جداول حذف شده در:

en: Tables growth analytics
fa_IR: آنالیز رشد جداول

en: Tables size charts
fa_IR: نمودارهای حجم جداول

en: Target specific sub-sites when reviewing or cleaning data.
fa_IR: هدف قرار دادن زیرسایت‌های خاص هنگام بررسی یا پاکسازی داده‌ها.

en: Task name
fa_IR: نام وظیفه

en: Task to delete: %s
fa_IR: وظیفه برای حذف: %s

en: Term ID
fa_IR: شناسه ترم

en: Term order
fa_IR: ترتیب ترم

en: Term taxonomy ID
fa_IR: شناسه طبقه‌بندی ترم

en: The Free and old Pro versions can be uninstalled since you are using the newest Premium version
fa_IR: نسخه رایگان و حرفه‌ای قدیمی قابل حذف هستند زیرا شما از جدیدترین نسخه پریمیوم استفاده می‌کنید

en: The Free version can be uninstalled since you are using the Premium version
fa_IR: نسخه رایگان قابل حذف است زیرا شما از نسخه پریمیوم استفاده می‌کنید

en: The InnoDB storage engine is not supported by your MySQL server. Conversion cannot be performed.
fa_IR: موتور ذخیره‌سازی InnoDB توسط سرور MySQL شما پشتیبانی نمی‌شود. تبدیل قابل انجام نیست.

en: The Log file is not readable or does not exist.
fa_IR: فایل گزارش (Log) قابل خواندن نیست یا وجود ندارد.

en: The SQL statement used to create this table. Useful for documentation or recreating the table structure elsewhere.
fa_IR: دستور SQL استفاده شده جهت ایجاد این جدول. کارآمد برای مستندات یا بازسازی ساختار جدول در جای دیگر.

en: The cron jobs below have no registered actions. Review and delete those that are obsolete.
fa_IR: کرون جاب‌های زیر هیچ اکشن ثبت شده‌ای ندارند. آن‌ها را بررسی کرده و موارد منسوخ را حذف کنید.

en: The following operations are only available in the premium version and will not be cleaned:
fa_IR: عملیات زیر فقط در نسخه پریمیوم موجود هستند و پاکسازی نخواهند شد:

en: The free version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the premium version is active.
fa_IR: نسخه رایگان Advanced DB Cleaner غیرفعال شد زیرا نسخه پریمیوم فعال است.

en: The free version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the pro version is active.
fa_IR: نگارش رایگان Advanced DB Cleaner غیرفعال شده است از آنجا که نگارش حرفه‌ای فعال است.

en: The key you entered belongs to a bundle, please use the product specific license key.
fa_IR: کلیدی که وارد کرده‌اید متعلق به یک بسته (Bundle) است، لطفاً از کلید مخصوص این محصول استفاده کنید.

en: The local scan results will be transmitted to a remote database to enhance the accuracy of results and provide more detailed information about the items. No sensitive data is sent.
fa_IR: نتایج اسکن محلی برای افزایش دقت نتایج و ارائه اطلاعات دقیق‌تر درباره آیتم‌ها به یک دیتابیس راه دور منتقل می‌شود. هیچ داده حساسی ارسال نمی‌شود.

en: The log file cannot be loaded since its size exceeds the limit. You can access it directly via: %s
fa_IR: فایل گزارش به دلیل حجم بالا قابل بارگذاری نیست. می‌توانید مستقیماً به آن دسترسی داشته باشید: %s

en: The most advanced Database Cleaner for WordPress. Clean database by deleting orphaned items such as old "revisions", "old drafts", optimize database, and more.
fa_IR: پیشرفته‌ترین پاک‌کننده پایگاه داده برای وردپرس. پایگاه داده را با حذف آیتم‌های یتیم مانند «بازبینی‌های قدیمی»، «پیش‌نویس‌های قدیمی»، بهینه‌سازی پایگاه داده و موارد دیگر پاکسازی کنید.

en: The old Pro version can be uninstalled since you are using the newest Premium version
fa_IR: نسخه حرفه‌ای قدیمی قابل حذف است زیرا شما از جدیدترین نسخه پریمیوم استفاده می‌کنید

en: The optimization reorganizes the physical storage of table data to reduce storage space and improve efficiency when accessing the table
fa_IR: بهینه‌سازی، ذخیره‌سازی فیزیکی داده‌های جدول را سازماندهی مجدد می‌کند تا فضای ذخیره‌سازی کاهش یابد و کارایی هنگام دسترسی به جدول بهبود یابد.

en: The plugin or theme the item belongs to, determined after running a scan. If uncertain, an estimated likelihood (%) is shown, the higher the percentage, the more likely the item belongs to that plugin/theme.
fa_IR: افزونه یا پوسته‌ای که آیتم به آن تعلق دارد، پس از اجرای اسکن مشخص می‌شود. در صورت عدم قطعیت، احتمال تخمینی (٪) نمایش داده می‌شود؛ هرچه درصد بالاتر باشد، احتمال تعلق آیتم به آن افزونه/پوسته بیشتر است.

en: The plugin will begin by scanning items against your local files, then it will anonymously send the scan results to a secure remote database for more accurate results.
fa_IR: افزونه ابتدا آیتم‌ها را در برابر فایل‌های محلی شما اسکن می‌کند، سپس نتایج اسکن را به صورت ناشناس برای نتایج دقیق‌تر به یک دیتابیس امن راه دور ارسال می‌کند.

en: The plugin will only scan your items against your local files; no data will be sent to the remote database.
fa_IR: افزونه فقط آیتم‌های شما را در برابر فایل‌های محلی اسکن می‌کند؛ هیچ داده‌ای به دیتابیس راه دور ارسال نخواهد شد.

en: The pro version of Advanced DB Cleaner has been de-activated since the newest premium version is active.
fa_IR: نسخه حرفه‌ای (Pro) قدیمی Advanced DB Cleaner غیرفعال شد زیرا جدیدترین نسخه پریمیوم فعال است.

en: The remote database cannot scan such a large number of items. Contact the plugin developer for more information.
fa_IR: پایگاه داده راه دور نمی‌تواند چنین حجم بزرگی از آیتم‌ها را اسکن کند. برای اطلاعات بیشتر با توسعه‌دهنده افزونه تماس بگیرید.

en: The remote scan is a powerful feature that enhances largely the accuracy of the scan results. Since it costs ongoing charges to maintain, it is not included in the lifetime plan. There are two ways to use it:
fa_IR: اسکن از راه دور یک ویژگی قدرتمند است که دقت نتایج اسکن را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. از آنجا که نگهداری آن هزینه‌های جاری دارد، در طرح مادام‌العمر شامل نشده است. دو راه برای استفاده از آن وجود دارد:

en: The remote server is being prepared for maintenance. Please try again later.
fa_IR: سرور راه دور در حال آماده‌سازی برای تعمیر و نگهداری است. لطفاً بعداً تلاش کنید.

en: The remote server is under maintenance. Please try again later.
fa_IR: سرور راه دور تحت تعمیر و نگهداری است. لطفاً بعداً تلاش کنید.

en: The retention by items is available in the premium version.
fa_IR: نگه داشتن بر اساس تعداد آیتم در نسخه پریمیوم موجود است.

en: The scan allows the identification of the plugins or themes to which the items belong.
fa_IR: اسکن امکان شناسایی افزونه‌ها یا پوسته‌هایی که آیتم‌ها به آن‌ها تعلق دارند را فراهم می‌کند.

en: The scan cannot start!
fa_IR: اسکن نمی‌تواند شروع شود!

en: The scan process identifies to which plugin/theme a table, option, or other element belongs. You can customize this process using the scan settings below.
fa_IR: فرآیند اسکن مشخص می‌کند که یک جدول، گزینه یا عنصر دیگر متعلق به کدام افزونه/پوسته است. می‌توانید این فرآیند را با تنظیمات زیر سفارشی کنید.

en: The scan will attempt to find exact matches for items names in the previously collected files.
fa_IR: اسکن تلاش خواهد کرد تا تطابق دقیق برای نام آیتم‌ها در فایل‌های جمع‌آوری شده قبلی پیدا کند.

en: The scan will identify which plugins or themes your items are associated with
fa_IR: اسکن مشخص می‌کند که آیتم‌های شما با کدام افزونه‌ها یا پوسته‌ها مرتبط هستند

en: The selected cron jobs could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: وظایف زمان‌بندی‌شده انتخاب‌شده قابل حذف نیستند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected items could not be edited because they belong to WordPress core or Advanced Database Cleaner plugin.
fa_IR: آیتم‌های انتخاب‌شده قابل ویرایش نیستند زیرا به هسته وردپرس یا افزونه Advanced Database Cleaner تعلق دارند.

en: The selected options could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: گزینه‌های انتخاب‌شده قابل حذف نیستند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected options could not have their autoload edited because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: گزینه‌های انتخاب‌شده نمی‌توانستند بارگذاری خودکارشان ویرایش شوند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected post meta could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: متاهای پست انتخاب‌شده قابل حذف نیستند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected post types could not be purged because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: انواع نوشته‌های انتخاب‌شده قابل پاکسازی نبودند زیرا آن‌ها به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected tables could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: جداول انتخاب‌شده قابل حذف نیستند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected tables could not be emptied because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: جداول انتخاب‌شده قابل خالی شدن نیستند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected transients could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: تراکنش‌های انتخاب‌شده قابل حذف نیستند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected transients could not have their autoload edited because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: تراکنش‌های انتخاب‌شده نمی‌توانستند بارگذاری خودکارشان ویرایش شوند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The selected user meta could not be deleted because they belong to WordPress core and are protected.
fa_IR: متاهای کاربر انتخاب‌شده قابل حذف نیستند زیرا به هسته وردپرس تعلق دارند و محافظت شده‌اند.

en: The server is scanning your items...
fa_IR: سرور در حال اسکن آیتم‌های شماست...

en: The table could not be converted. Please try again later.
fa_IR: جدول قابل تبدیل نبود. لطفاً بعدا دوباره سعی نمایید.

en: The table is corrupted and cannot be accessed.
fa_IR: جدول خراب است و قابل دسترسی نیست.

en: Theme
fa_IR: پوسته

en: Themes cron jobs
fa_IR: کرون جاب‌های پوسته‌ها

en: Themes items
fa_IR: آیتم‌های پوسته‌ها

en: Themes meta
fa_IR: متای پوسته‌ها

en: Themes options
fa_IR: گزینه‌های پوسته‌ها

en: Themes post types
fa_IR: انواع نوشته پوسته‌ها

en: Themes tables
fa_IR: جداول پوسته‌ها

en: Themes transients
fa_IR: داده‌های گذرای پوسته‌ها

en: There is an issue with your license. Please check your license status in the settings.
fa_IR: مشکلی در لایسنس شما وجود دارد. لطفاً وضعیت لایسنس را در تنظیمات بررسی کنید.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
fa_IR: به نظر می‌رسد این کلید لایسنس برای %s نامعتبر است.

en: This correction will be sent anonymously to our server
fa_IR: این اصلاحیه به صورت ناشناس به سرور ما ارسال خواهد شد

en: This credit code has already been redeemed. Please close this pop-up and click the 'Refresh credits info' button to refresh your credit balance
fa_IR: این کد اعتبار پیش از این استفاده شده است. لطفاً این پنجره پاپ‌آپ را ببندید و روی دکمه 'بازخوانی اطلاعات اعتبار' کلیک نمایید تا موجودی اعتبار شما به‌روز شود.

en: This method uses WordPress native functions for cleanup operations. This ensures compatibility with WordPress but may be slower. For example, when deleting trashed posts, this method will trigger all associated hooks and actions to delete related metadata, taxonomies, and other linked data, ensuring a thorough cleanup.
fa_IR: این روش از توابع بومی وردپرس برای عملیات پاکسازی استفاده می‌کند. این سازگاری با وردپرس را تضمین می‌کند اما ممکن است کندتر باشد. به عنوان مثال، هنگام حذف پست‌های به سطل زباله رفته، این روش تمام هوک‌ها و اکشن‌های مرتبط را برای حذف فراداده‌های مرتبط، طبقه‌بندی‌ها و سایر داده‌های پیوند خورده فعال می‌کند و پاکسازی کامل را تضمین می‌کند.

en: This method uses direct SQL queries for cleanup operations. This can be faster but may bypass some WordPress mechanisms. For example, when deleting trashed posts, this method will directly remove the posts from the database without triggering associated hooks and actions, which may leave related metadata, taxonomies, and other linked data intact and potentially lead to extra orphaned items.
fa_IR: این روش از کوئری‌های مستقیم SQL برای عملیات پاکسازی استفاده می‌کند. این می‌تواند سریع‌تر باشد اما ممکن است برخی از مکانیزم‌های وردپرس را دور بزند. به عنوان مثال، هنگام حذف پست‌های به سطل زباله رفته، این روش مستقیماً پست‌ها را از پایگاه داده حذف می‌کند بدون اینکه هوک‌ها و اکشن‌های مرتبط را فعال کند، که ممکن است فراداده‌های مرتبط، طبقه‌بندی‌ها و سایر داده‌های پیوند خورده را دست‌نخورده باقی بگذارد و به طور بالقوه منجر به آیتم‌های یتیم اضافی شود.

en: This module tracks plugin and theme activity, including activation, deactivation, and uninstallation, and provides a complete history for debugging and site analysis.
fa_IR: این ماژول فعالیت افزونه‌ها و پوسته‌ها شامل فعال‌سازی، غیرفعال‌سازی و حذف نصب را ردیابی می‌کند و تاریخچه‌ای کامل برای عیب‌یابی و آنالیز سایت ارائه می‌دهد.

en: This table cannot be converted because it belongs to WordPress core and is protected.
fa_IR: این جدول قابل تبدیل نیست زیرا به هسته وردپرس تعلق دارد و محافظت شده است.

en: This table is currently being converted in the background. Please check back later.
fa_IR: این جدول درحال‌حاضر در پس‌زمینه در حال تبدیل است. لطفاً بعدا دوباره بررسی نمایید.

en: This will override any manual 'belongs to' corrections you have made. If you are unsure, leave this option disabled.
fa_IR: این کار هرگونه اصلاح دستی «متعلق به» که انجام داده‌اید را نادیده می‌گیرد. اگر مطمئن نیستید، این گزینه را غیرفعال بگذارید.

en: Timeouts occurred:
fa_IR: تایم‌آوت‌ها رخ داد:

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To
fa_IR: تا

en: To access it, we created a separate plugin version under an annual pricing model, bundled with the Remote Scan feature and upcoming AI and cloud capabilities. As a lifetime customer, you can benefit from a 50% discount on the first purchase and all renewals (discount available for a limited time).
fa_IR: برای دسترسی به آن، ما یک نگارش افزونه جدا تحت مدل قیمت‌گذاری سالانه ایجاد کردیم که همراه با ویژگی اسکن از راه دور و قابلیت‌های هوش مصنوعی و ابر پیش‌رو است. به‌عنوان یک مشتری مادام‌العمر، می‌توانید از 50% تخفیف در اول خرید و تمام تمدیدها سود ببرید (تخفیف برای زمان محدود دردسترس است).

en: To optimize
fa_IR: برای بهینه‌سازی

en: To repair
fa_IR: برای تعمیر

en: Today's usage
fa_IR: استفاده امروز

en: Too many items to send due to your server limitation. Trimmed items:
fa_IR: تعداد آیتم‌ها برای ارسال به دلیل محدودیت سرور شما زیاد است. آیتم‌های برش خورده:

en: Total Tasks
fa_IR: کل وظایف

en: Total activities
fa_IR: مجموع فعالیت‌ها

en: Total columns
fa_IR: مجموع ستون‌ها

en: Total credits used:
fa_IR: کل اعتبارات استفاده‌شده:

en: Total cron jobs
fa_IR: تعداد کل کرون جاب‌ها

en: Total disk space wasted by table overhead, which can be recovered by optimizing the table.
fa_IR: کل فضای دیسک هدر رفته توسط سربار جدول، که با بهینه‌سازی جدول قابل بازیابی است.

en: Total forced timeouts:
fa_IR: مجموع تایم‌آوت‌های اجباری:

en: Total options
fa_IR: تعداد کل گزینه‌ها (Options)

en: Total post meta
fa_IR: تعداد کل متای نوشته‌ها

en: Total post types
fa_IR: تعداد کل انواع نوشته

en: Total rows
fa_IR: مجموع ردیف‌ها

en: Total tables
fa_IR: تعداد کل جداول

en: Total timeouts:
fa_IR: مجموع تایم‌آوت‌ها:

en: Total transients
fa_IR: تعداد کل داده‌های گذرا (Transients)

en: Total user meta
fa_IR: تعداد کل متای کاربران

en: Track tables rows & columns changes
fa_IR: ردیابی تغییرات ردیف‌ها و ستون‌های جداول

en: Track total DB size and table count over time; drill into daily or monthly changes.
fa_IR: ردیابی حجم کل دیتابیس و تعداد جداول در طول زمان؛ بررسی دقیق تغییرات روزانه یا ماهانه.

en: Trackbacks
fa_IR: ترک‌بک‌ها

en: Transient name
fa_IR: نام داده گذرا

en: Transients
fa_IR: داده‌های گذرا

en: Transients below are expired. You can safely delete them.
fa_IR: داده‌های گذرای زیر منقضی شده‌اند. می‌توانید با اطمینان آن‌ها را حذف کنید.

en: Transients with autoload enabled also increase the autoload size. Check the Transients tab as well.
fa_IR: داده‌های گذرا با بارگذاری خودکار فعال نیز حجم بارگذاری خودکار را افزایش می‌دهند. تب داده‌های گذرا را نیز بررسی کنید.

en: Trashed comments
fa_IR: دیدگاه‌های زباله‌دان

en: Trashed posts
fa_IR: نوشته‌های زباله‌دان

en: Try changing the filters or search term
fa_IR: فیلترها یا عبارت جستجو را تغییر دهید

en: Tune scan depth and resource usage to fit your hosting limits.
fa_IR: تنظیم عمق اسکن و استفاده از منابع متناسب با محدودیت‌های هاست شما.

en: Twice daily
fa_IR: دو بار در روز

en: Type
fa_IR: نوع

en: Unapproved comments
fa_IR: دیدگاه‌های تأیید نشده

en: Unauthorized! Insufficient permissions.
fa_IR: غیرمجاز! سطح دسترسی کافی نیست.

en: Unauthorized! You should be logged in.
fa_IR: غیرمجاز! شما باید وارد شده باشید.

en: Uninstall
fa_IR: حذف نصب

en: Uninstall old versions
fa_IR: حذف نسخه‌های قدیمی

en: Uninstall previous versions?
fa_IR: نسخه‌های قبلی حذف شوند؟

en: Unique
fa_IR: یکتا

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unknown action
fa_IR: عمل ناشناس

en: Unknown error occurred!
fa_IR: خطای ناشناخته‌ای رخ داد!

en: Unknown plan
fa_IR: پلن ناشناخته

en: Unlimited
fa_IR: نامحدود

en: Unlimited Automated Tasks
fa_IR: وظایف خودکار نامحدود

en: Unlimited plan
fa_IR: طرح نامحدود

en: Unlock Addons Activity Timeline
fa_IR: باز کردن تایم‌لاین فعالیت افزونه‌ها

en: Unlock Advanced Filters
fa_IR: باز کردن فیلترهای پیشرفته

en: Unlock Advanced Filters:
fa_IR: باز کردن فیلترهای پیشرفته:

en: Unlock Cleanup Events Log
fa_IR: باز کردن گزارش رویدادهای پاکسازی

en: Unlock Database Analytics
fa_IR: باز کردن آنالیز دیتابیس

en: Unlock Premium Automation
fa_IR: باز کردن خودکارسازی پریمیوم

en: Unlock Tables Analytics
fa_IR: باز کردن آنالیز جداول

en: Unlock the Action Scheduler Cleanup
fa_IR: باز کردن پاکسازی زمان‌بند رویدادها

en: Unselect All
fa_IR: لغو انتخاب همه

en: Unselect all
fa_IR: لغو انتخاب همه

en: Unused
fa_IR: استفاده نشده

en: Unused comment meta
fa_IR: متای دیدگاه استفاده نشده

en: Unused commentmeta
fa_IR: متای دیدگاه استفاده نشده

en: Unused post meta
fa_IR: متای نوشته استفاده نشده

en: Unused postmeta
fa_IR: متای نوشته استفاده نشده

en: Unused relationships
fa_IR: روابط استفاده نشده

en: Unused term meta
fa_IR: متای ترم استفاده نشده

en: Unused termmeta
fa_IR: متای ترم استفاده نشده

en: Unused user meta
fa_IR: متای کاربر استفاده نشده

en: Unused usermeta
fa_IR: متای کاربر استفاده نشده

en: Up to 5 tasks
fa_IR: تا ۵ وظیفه

en: Update balance
fa_IR: به‌روزرسانی موجودی

en: Update task
fa_IR: به‌روزرسانی وظیفه

en: Updated successfully!
fa_IR: با موفقیت به‌روزرسانی شد!

en: Updating balance...
fa_IR: در حال به‌روزرسانی موجودی...

en: Upgrade
fa_IR: ارتقا

en: Upgrade Now
fa_IR: هم‌اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade my license
fa_IR: ارتقای لایسنس من

en: Upgrade now
fa_IR: هم‌اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade to Premium
fa_IR: ارتقا به پریمیوم

en: Upgrade to Premium for the most accurate, safe database cleanup
fa_IR: برای دقیق‌ترین و ایمن‌ترین پاکسازی دیتابیس به پریمیوم ارتقا دهید

en: Upgrade to Premium to scan the items below and identify which plugin or theme they belong to.
fa_IR: برای اسکن آیتم‌های زیر و شناسایی افزونه یا پوسته‌ای که به آن تعلق دارند، به نسخه پریمیوم ارتقا دهید.

en: Upgrade to create unlimited tasks with advanced features.
fa_IR: برای ایجاد وظایف نامحدود با امکانات پیشرفته ارتقا دهید.

en: Upgrade to the Premium to access comprehensive database analytics.
fa_IR: برای دسترسی به آنالیز جامع دیتابیس به نسخه پریمیوم ارتقا دهید.

en: Upgrade to the Premium to access comprehensive tables analytics.
fa_IR: برای دسترسی به آنالیز جامع جداول به نسخه پریمیوم ارتقا دهید.

en: Upgrade to the Premium to access detailed logs of your cleanup tasks.
fa_IR: برای دسترسی به گزارش‌های دقیق وظایف پاکسازی به نسخه پریمیوم ارتقا دهید.

en: Upgrade to the Premium to access the addons activity timeline.
fa_IR: برای دسترسی به تایم‌لاین فعالیت افزونه‌ها به نسخه پریمیوم ارتقا دهید.

en: Upgrade to the Premium to clean up old or unused Action Scheduler data.
fa_IR: برای پاکسازی داده‌های قدیمی یا استفاده نشده زمان‌بند رویدادها (Action Scheduler) به نسخه پریمیوم ارتقا دهید.

en: Upload Max Filesize
fa_IR: حداکثر حجم آپلود

en: Uploads folder is not writable. Check permissions.
fa_IR: پوشه آپلودها قابل نوشتن نیست. مجوزها را بررسی کنید.

en: Use credits
fa_IR: استفاده از اعتبارها

en: Use full CPU power
fa_IR: استفاده از تمام قدرت CPU

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User meta
fa_IR: متای کاربر

en: Valid prefix
fa_IR: پیشوند معتبر

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Value must be between %1$s and %2$s
fa_IR: مقدار باید بین %1$s و %2$s باشد

en: Value must be between %1$s and %2$s, or 0 for the default value.
fa_IR: مقدار باید بین %1$s و %2$s باشد، یا 0 برای مقدار پیش‌فرض.

en: Version
fa_IR: نسخه

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View charts by day or month
fa_IR: مشاهده نمودارها به صورت روزانه یا ماهانه

en: View detailed logs for every scheduled task you create.
fa_IR: مشاهده گزارش‌های دقیق برای هر وظیفه زمان‌بندی شده‌ای که ایجاد می‌کنید.

en: View documentation
fa_IR: مشاهده مستندات

en: Visibility
fa_IR: قابل مشاهده

en: WP cron jobs
fa_IR: کرون جاب‌های وردپرس

en: WP debug
fa_IR: عیب‌یابی وردپرس (WP Debug)

en: WP items
fa_IR: آیتم‌های وردپرس

en: WP meta
fa_IR: متای وردپرس

en: WP options
fa_IR: گزینه‌های وردپرس

en: WP post types
fa_IR: انواع نوشته وردپرس

en: WP tables
fa_IR: جداول وردپرس

en: WP transients
fa_IR: داده‌های گذرای وردپرس

en: We couldn't verify your license. Please check that your license key is active for the current website.
fa_IR: نتوانستیم لایسنس شما را تأیید کنیم. لطفاً بررسی کنید که کلید لایسنس برای وب‌سایت فعلی فعال باشد.

en: We have introduced a new Remote Scan feature, designed to detect orphaned database items with much higher accuracy. Because this feature requires ongoing infrastructure and maintenance costs, %1$sit is not included in the lifetime plan%2$s.
fa_IR: ما یک ویژگی جدید اسکن دور دست معرفی کرده‌ایم که برای شناسایی موارد یتیم پایگاه‌داده با دقت بسیار بالاتری طراحی شده است. چون این ویژگی نیازمند زیرساخت و هزینه‌های در دست تعمیر مداوم است، %1$sدر طرح مادام‌العمر مشمول نشده است%2$s.

en: Webserver
fa_IR: وب‌سرور

en: When enabled, the plugin automatically counts cleanable items and estimates the potential space savings. You can disable it for items with a large number of entries to improve performance.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، افزونه به طور خودکار موارد قابل پاکسازی را شمارش کرده و میزان صرفه‌جویی احتمالی فضا را تخمین می‌زند. می‌توانید آن را برای مواردی با تعداد زیاد ورودی‌ها غیر فعال کنید تا عملکرد بهبود یابد.

en: When enabled, the plugin will utilize the full CPU power during scans, which may lead to faster scan times but could impact server performance. Disabling this option will make the plugin use less CPU, potentially reducing performance impact on your server during scans.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، افزونه از تمام قدرت CPU در حین اسکن استفاده می‌کند که ممکن است منجر به زمان اسکن سریع‌تر شود اما می‌تواند بر عملکرد سرور تأثیر بگذارد. غیرفعال کردن این گزینه باعث می‌شود افزونه از CPU کمتری استفاده کند و تأثیر بر عملکرد سرور در حین اسکن کاهش یابد.

en: Where to find my credit codes?
fa_IR: کدهای اعتبار من را کجا بیابید؟

en: Where to track my credits usage?
fa_IR: کجا مصرف اعتباراتم را پیگیری کنم؟

en: Whether a post type is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users
fa_IR: آیا یک نوع نوشته برای استفاده عمومی از طریق رابط مدیر یا توسط کاربران فرانت‌اند در نظر گرفته شده است

en: Who uses this item?
fa_IR: چه کسی از این آیتم استفاده می‌کند؟

en: Will not be cleaned
fa_IR: پاکسازی نخواهد شد

en: WordPress
fa_IR: وردپرس

en: WordPress core
fa_IR: هسته وردپرس

en: WordPress file system API is not initialized.
fa_IR: رابط سیستمی فایل وردپرس (API) مقداردهی نشده است.

en: Yes
fa_IR: بله

en: You are at position %d in the queue.
fa_IR: شما در موقعیت %d صف هستید.

en: You are now using the newest premium version of the plugin, would you like to import your data from the previous version?
fa_IR: شما هم‌اکنون از جدیدترین نسخه پریمیوم افزونه استفاده می‌کنید، آیا مایلید اطلاعات خود را از نسخه قبلی وارد کنید؟

en: You are on the %s.
fa_IR: شما در %s هستید.

en: You can edit the scan results to correctly associate items with their respective plugins or themes if you are certain of their belonging.
fa_IR: اگر از تعلق آیتم‌ها مطمئن هستید، می‌توانید نتایج اسکن را ویرایش کنید تا آیتم‌ها را به درستی به افزونه‌ها یا پوسته‌های مربوطه مرتبط کنید.

en: You can save:
fa_IR: شما می‌توانید ذخیره کنید:

en: You can upgrade to the full Version 4, which includes the Remote Scan and Cloud features, available on an annual subscription.
fa_IR: می‌توانید به نسخه کامل ۴ ارتقا دهید، که شامل امکانات اسکن از راه دور و ابر است و با اشتراک سالانه دردسترس است.

en: You disabled this module. Please enable it in the settings to start recording addon activities.
fa_IR: شما این ماژول را غیرفعال کرده‌اید. لطفاً آن را در تنظیمات فعال کنید تا ثبت فعالیت افزونه‌ها آغاز شود.

en: You disabled this module. Please enable it in the settings to track database changes.
fa_IR: شما این ماژول را غیرفعال کرده‌اید. لطفاً برای ردیابی تغییرات دیتابیس آن را در تنظیمات فعال کنید.

en: You don't have any tasks matching the selected filter.
fa_IR: شما هیچ وظیفه‌ای مطابق با فیلتر انتخاب شده ندارید.

en: You don't have enough credits to send additional remote requests.
fa_IR: اعتبار کافی برای ارسال درخواست‌های راه دور (Remote) ندارید.

en: You have %d remaining credits to use.
fa_IR: شما %d اعتبار باقی‌مانده برای استفاده دارید.

en: You have been using %s for more than 1 week. Would you mind taking a few seconds to give it a 5-star rating on WordPress? Thank you in advance :)
fa_IR: شما بیش از ۱ هفته است که از %s استفاده می‌کنید. آیا مایلید چند ثانیه وقت بگذارید و به آن در وردپرس امتیاز ۵ ستاره بدهید؟ پیشاپیش از شما سپاسگزاریم :)

en: You have been using the "Advanced DB Cleaner" for more than 1 week. Would you mind taking a few seconds to give it a 5-star rating on WordPress? Thank you in advance :)
fa_IR: شما بیش از ۱ هفته است که از «Advanced DB Cleaner» استفاده می‌کنید. آیا مایلید چند ثانیه وقت بگذارید و به آن در وردپرس امتیاز ۵ ستاره بدهید؟ پیشاپیش از شما سپاسگزاریم :)

en: You have chosen to submit your manual corrections to the plugin server. To change this, please navigate to the plugin settings page
fa_IR: شما انتخاب کرده‌اید که اصلاحات دستی خود را به سرور افزونه ارسال کنید. برای تغییر این مورد، لطفاً به صفحه تنظیمات افزونه بروید

en: You have reached your daily limit for remote server requests. Please wait for your credits to reset or upgrade your license for a higher limit.
fa_IR: شما به سقف روزانه درخواست‌های سرور راه دور رسیده‌اید. لطفاً منتظر بمانید تا اعتبار شما بازنشانی شود یا برای سقف بالاتر لایسنس خود را ارتقا دهید.

en: You have reached your daily limit for remote server requests. Please wait for your credits to reset.
fa_IR: شما به حد روزانه درخواست‌های سرور دور دست خود رسیده‌اید. لطفاً منتظر بمانید تا اعتبارات شما بازنشانی شود.

en: You have used all your total credits. Buy more credits or redeem a credit code to continue using the remote scan.
fa_IR: شما همه اعتبارات خود را استفاده کرده‌اید. برای ادامه استفاده از اسکن دور دست، اعتبارات بیشتری بخرید یا یک کد اعتبار را بازخرید کنید.

en: You manually corrected this items!
fa_IR: شما این آیتم‌ها را به صورت دستی اصلاح کردید!

en: You must first activate your plugin license before redeeming a credit code.
fa_IR: شما باید اول مجوز افزونه خود را قبل از استفاده از یک کد اعتبار فعال نمایید.

en: You must first activate your plugin license before synchronizing your balance.
fa_IR: شما باید ابتدا مجوز افزونه خود را فعال نمایید، پیش از همگام‌سازی موجودی خود.

en: You're using the Free version
fa_IR: شما از نسخه رایگان استفاده می‌کنید

en: You're using the Premium version
fa_IR: شما از نسخه پریمیوم استفاده می‌کنید

en: Your "Advanced DB Cleaner Pro" has been upgraded to version 4.x, a major update featuring a new architecture, a redesigned interface, and many new features.
fa_IR: افزونه «Advanced DB Cleaner Pro» شما به نگارش 4.x به‌روزرسانی شد، یک به‌روزرسانی بزرگ که شامل معماری جدید، رابط کاربری بازطراحی شده و بسیاری امکانات جدید است.

en: Your %1$sAdvanced DB Cleaner Pro%2$s has been upgraded to version 4.x, a major update featuring a new architecture, a redesigned interface, and many new features.
fa_IR: افزونه %1$sAdvanced DB Cleaner Pro%2$s شما به نگارش 4.x به‌روزرسانی شد، یک به‌روزرسانی بزرگ که شامل معماری جدید، رابط کاربری بازطراحی شده و بسیاری امکانات جدید است.

en: Your autoload size (%1$s) exceeds your WordPress recommendation (%2$s). Reducing it may improve performance.
fa_IR: اندازه Autoload شما (%1$s) از توصیه وردپرس شما (%2$s) فراتر رفته است. کاهش آن ممکن است عملکرد را بهبود بخشد.

en: Your balance has been synchronized.
fa_IR: موجودی شما همگام‌سازی شده است.

en: Your license does not match this product. Please deactivate and enter a valid license key for Advanced Database Cleaner.
fa_IR: لایسنس شما با این محصول مطابقت ندارد. لطفاً غیرفعال کنید و یک کلید لایسنس معتبر برای Advanced Database Cleaner وارد کنید.

en: Your license has been disabled. Please note that this license will no longer receive updates. (contact support if you think this is a mistake)
fa_IR: لایسنس شما غیرفعال شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این لایسنس دیگر به‌روزرسانی دریافت نخواهد کرد. (اگر فکر می‌کنید اشتباهی رخ داده با پشتیبانی تماس بگیرید)

en: Your license has expired. Please renew it to continue receiving updates and support. Click the 'My Account' link below to access your account and renew your license.
fa_IR: لایسنس شما منقضی شده است. لطفاً برای ادامه دریافت به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی آن را تمدید کنید. روی لینک «حساب من» در زیر کلیک کنید تا به حساب خود دسترسی پیدا کرده و لایسنس را تمدید کنید.

en: Your license is expiring soon. It should automatically renew if your payment method is valid.
fa_IR: لایسنس شما به زودی منقضی می‌شود. اگر روش پرداخت شما معتبر باشد، باید به طور خودکار تمدید شود.

en: Your license is inactive for this site. Please deactivate it and activate it again.
fa_IR: لایسنس شما برای این سایت غیرفعال است. لطفاً آن را غیرفعال کرده و دوباره فعال کنید.

en: Your license is invalid. Please deactivate and enter a valid license key.
fa_IR: لایسنس شما نامعتبر است. لطفاً غیرفعال کنید و یک کلید لایسنس معتبر وارد کنید.

en: Your license is not active for this URL.
fa_IR: لایسنس شما برای این آدرس فعال نیست.

en: Your license key has been deactivated.
fa_IR: کلید لایسنس شما غیرفعال شد.

en: Your license key has been disabled.
fa_IR: کلید لایسنس شما غیرفعال شده است.

en: Your license key has expired.
fa_IR: کلید لایسنس شما منقضی شده است.

en: Your license key has reached its activation limit. Please deactivate it on any unused sites to be able to use it again, or consider upgrading your license to allow more activations.
fa_IR: کلید لایسنس شما به سقف تعداد فعال‌سازی رسیده است. لطفاً آن را در سایت‌های غیرضروری غیرفعال کنید تا بتوانید مجدداً استفاده کنید، یا لایسنس خود را ارتقا دهید.

en: Your license key is invalid.
fa_IR: کلید لایسنس شما نامعتبر است.

en: [Filter applied]
fa_IR: [فیلتر اعمال شد]

en: [Filter]
fa_IR: [صافی]

en: [In main site]
fa_IR: [در سایت اصلی]

en: [Server time]
fa_IR: [زمان سرور]

en: [scan]
fa_IR: [اسکن]

en: canceled
fa_IR: لغو شده

en: check logs
fa_IR: بررسی گزارش‌ها

en: complete
fa_IR: تکمیل شده

en: corrected items:
fa_IR: آیتم‌های اصلاح شده:

en: day
fa_IR: روز

en: days
fa_IR: روز

en: failed
fa_IR: ناموفق

en: files
fa_IR: فایل

en: hour
fa_IR: ساعت

en: hours
fa_IR: ساعت

en: in total
fa_IR: در مجموع

en: item | items
fa_IR[0]: آیتم

en: items cleaned
fa_IR: آیتم پاکسازی شد

en: items selected
fa_IR: آیتم انتخاب شده

en: items to clean up
fa_IR: آیتم برای پاکسازی

en: just now
fa_IR: همین الان

en: min
fa_IR: دقیقه

en: mins
fa_IR: دقیقه

en: month
fa_IR: ماه

en: months
fa_IR: ماه

en: more
fa_IR: بیشتر

en: never
fa_IR: هرگز

en: oEmbed caches
fa_IR: کش‌های oEmbed

en: of
fa_IR: از

en: of data
fa_IR: از داده‌ها

en: orphaned
fa_IR: یتیم (Orphaned)

en: per post
fa_IR: در هر نوشته

en: premium
fa_IR: پریمیوم

en: sec
fa_IR: ثانیه

en: secs
fa_IR: ثانیه

en: skipped
fa_IR: رد شد

en: upgrade
fa_IR: ارتقا

en: view
fa_IR: مشاهده

en: week
fa_IR: هفته

en: weeks
fa_IR: هفته

en: with invalid prefix
fa_IR: با پیشوند نامعتبر

en: year
fa_IR: سال

en: years
fa_IR: سال
